22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Tragiczny wypadek. Nie żyje 19-latek

OstródaTragiczny wypadek. Nie żyje 19-latek

Do dramatycznego zdarzenia doszło 28 marca w Niebrzydowo Wielkie, w powiecie ostródzkim. Na drodze wojewódzkiej nr 519 miało miejsce zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką. W wyniku tego tragicznego wypadku 19-letni kierowca auta osobowego zginął.

reklama

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie kilka minut po godzinie jedenastej. Według pierwszych informacji kierowca samochodu osobowego był nieprzytomny i uwięziony w pojeździe. Na miejsce niezwłocznie zadysponowano 9 zastępów straży pożarnej, w tym jednostki z Morąga oraz Ochotnicze Straże Pożarne z Miłakowa i Jurek.

Działania ratownicze na miejscu wypadku potwierdziły początkowe informacje. Strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi hydraulicznych, aby uwolnić poszkodowanego. Mimo szybkiej i intensywnej akcji ratunkowej, prowadzonej przez zespoły Państwowego Ratownictwa Medycznego, nie udało się przywrócić czynności życiowych młodego mężczyzny. Lekarz na miejscu stwierdził zgon 19-latka.

reklama

Kierowca samochodu ciężarowego, który brał udział w wypadku, nie odniósł żadnych obrażeń. Straż pożarna dodatkowo zabezpieczyła miejsce zdarzenia pod kątem pożarowym, a także przygotowała teren dla operacji lądowania i startu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na skutek wypadku droga wojewódzka nr 519 była zablokowana. Policja prowadzi dochodzenie w celu ustalenia dokładnych okoliczności, które doprowadziły do tej tragedii.

źródło: KWP PSP, fot: KWP PSP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ruchacze.pl
28 marca 2024 19:45

Wylogowal sie z satanistycznej niewolniczej symulacji. Brawo. teraz FUNreal 😉

Falisty
28 marca 2024 19:25

No to chłopak sobie, kierowcy ciężarówki i ich bliskim zgotował święta. Masakra!

Polecane