5 C
Olsztyn
czwartek, 25 kwietnia, 2024
reklama

Znany olsztyński filmowiec Paweł Pilipienko stworzył teledysk dla programu MISJA SKARB

OlsztynZnany olsztyński filmowiec Paweł Pilipienko stworzył teledysk dla programu MISJA SKARB

Znany olsztyński filmowiec Paweł Pilipienko, może pochwalić się realizacją ponad 400 projektów filmowych na całym świecie, które łącznie zgromadziły blisko 500 milionów wyświetleń na platformie YouTube. W portfolio tego twórcy znajdują się teledyski z różnych gatunków muzycznych: od popu, przez rap, rock, muzykę alternatywną, aż po disco.

reklama

Paweł Pilipienko współpracował z czołówką polskich artystów, takich jak Sławomir i Kajra, K.A.S.A, Cugowski, Paweł Domagała, Mateusz Mijal, Ania Świątczak, Mandaryna, Sylwia Banasik-Smulska czy Zofia Nowakowska.

Nowy projekt dla MISJA SKARB

Około pół roku temu Paweł Pilipienko otrzymał propozycję współpracy od MISJA SKARB, co zaowocowało stworzeniem teledysku do legendarnego utworu Seweryna Krajewskiego „Szukaj mnie”. Ten projekt to nie tylko kolejny punkt w bogatym portfolio firmy, ale też dowód na elastyczność i gotowość do podejmowania nowych wyzwań.

reklama

MISJA SKARB to kanał telewizyjny, który przenosi widzów w świat polskiej historii. Prezentując przygody ekipy, program ma na celu ratowanie przed zapomnieniem historii ludzi związanych z przeszłością i odkrywanie zagadek historycznych. Dzięki współpracy z Pawłem Pilipienko ekipa MISJA SKARB mogła zaprezentować swoją pasję do poznawania historii Polski w nowym, atrakcyjnym formacie. Paweł Pilipienko udowadnia, że połączenie pasji do filmu z profesjonalizmem w realizacji projektów może przynieść znaczące efekty.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
ja
1 kwietnia 2024 10:06

MISJA SKARB to nie kanał telewizyjny tylko serial dokumentalny,nadawany na kanale FOKUS TV.

Polecane
Ogłoszenia