14 C
Olsztyn
wtorek, 21 Maj, 2019
reklama

Suknie ślubne tworzone z pasją

Strona główna Artykuł sponsorowany Suknie ślubne tworzone z pasją
reklama

Salon „Nowożeńcy” otwarty został w kwietniu 2014 roku. Jak opowiada menedżerka Aleksandra Czarnecka, jest to firma rodzinna: – Doświadczenie przeszło z matki na córkę, ponieważ to mama lata temu zaczynała w tej branży. Znamy ten rynek. Oczywiście musiałyśmy odnowić kontakty i wdrożyć się we wszystko, ale warto było. Kochamy swoją pracę.

Pomysł zrodził się z poszukiwań wymarzonej sukni i dodatków do niej dla przyjaciółki pani Aleksandry. Niestety, jakość obsługi i oferta lokalnych sklepów pozostawiały wiele do życzenia. – Naszym marzeniem było otworzyć salon przytulny i przyjazny, w którym kobieta poczuje się swobodnie. Salon, w którym nie narzuca się własnego zdania i pozostawia klientce szansę na dokonanie tak ważnego w życiu wyboru, a produkty sprzedawane w nim będą sprawdzonej jakości – opowiada menedżerka „Nowożeńców”. Tak powstało miejsce, w którym każda kobieta, niezależnie od wieku, jest mile widziana.

reklama

Ze statystyk wynika, że większość par bierze ślub wiosną i latem, gdy noce są ciepłe, a dni długie. Dlatego też pamiętajmy, że im bliżej do tego ważnego dnia, tym trudniej o wymarzoną kreację. – Najlepszym czasem na wybór sukni ślubnej jest zima oraz przedwiośnie. Kreację trzeba wybrać co najmniej 4 miesiące przed ślubem, gdyż kalendarze z terminami przymiarek szybko się zapełniają, a im bliżej do lata, tym więcej mamy pracy – tłumaczy pani Aleksandra.

W salonie „Nowożeńcy” można także wypożyczyć suknię ślubną lub wieczorową. Każda kreacja po zwrocie jest odnawiana, więc nie ma najmniejszej obawy o jej stan. – Naszą domeną jest dbanie o jakość i detale – zapewnia menedżerka. W salonie znajduje się również pracownia krawiecka, gdzie doświadczone krawcowe szyją i przerabiają suknie. Jest to usługa skierowana do tych pań, które nie znalazły wymarzonej kreacji. Jednak również i w tym przypadku należy złożyć zamówienie odpowiednio wcześnie, gdyż uszycie sukni ślubnej trwa od dwóch do trzech miesięcy. – Owszem zdarzają się panny młode, które marzą o wyjątkowo oryginalnej sukni. Stąd w naszej ofercie ta usługa. Wiemy, jak ważne jest, by każda z nas czuła się wyjątkowo, jak wiele znaczy zachwyt gości. Dlatego słuchamy swoich klientek i niczego im nie narzucamy. Jesteśmy tu po to, by im pomóc. Ten salon to praca z pasją i misja – wyjaśnia pani Czarnecka.

W rozmowie z nami pani Aleksandra przyznała, że najpopularniejsze fasony sukien ślubnych nie zmieniają się od lat. – Istnieją nieśmiertelne trendy jak Princessy, czy klasyczna litera A. Jednak w tym roku królują zwiewne suknie z rozcięciami w spódnicach, najlepiej w kolorach ivory i nude, co nieco odsłaniające, a także pięknie zdobione koronką litery A z wycięciami na plecach. Wracają również suknie z rękawami w stylu glamour w formie księżniczki czy syreny. Każda z nas ma w głowie swoją wymarzoną suknię. A my jesteśmy po to, by pomóc ją odnaleźć – kończy nasza rozmówczyni.

Salon Ślubny „Nowożeńcy” mieści się przy ul. Pieniężnego 23. Więcej informacji na stronie www.nowozency.biz.

Dane adresowe:

Salon Ślubny Nowożeńcy

ul.Pieniężnego 23

Tel.516673009

www.nowozency.biz

reklama
reklama
reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma