22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Otwiera się nowy Lidl pod Olsztynem

OlsztynOtwiera się nowy Lidl pod Olsztynem

W czwartek, 28 marca, mieszkańcy Dywit zyskają nowe miejsce na mapie zakupów – sklep sieci Lidl przy ulicy Olsztyńskiej 14b. To pierwsza placówka tej międzynarodowej sieci detalicznej w tej miejscowości, co jest częścią szerszego planu rozwoju firmy w Polsce. Otwarcie sklepu, zaplanowane jest na godzinę 6:00.

reklama

Nowy sklep Lidl został zaprojektowany z myślą o minimalizacji wpływu na środowisko, co znajduje odzwierciedlenie w zastosowaniu nowoczesnych technologii, takich jak pompy ciepła, systemy odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych czy oświetlenie LED. Inicjatywa ta wpisuje się w szersze zaangażowanie firmy w promowanie zrównoważonego rozwoju.

Lidl Polska zatrudnił 25 osób, oferując stabilne zatrudnienie oraz możliwości rozwoju zawodowego. Firma znana jest z zapewniania swoim pracownikom atrakcyjnych warunków pracy, w tym jednych z najwyższych wynagrodzeń w branży detalicznej oraz szerokiego pakietu świadczeń dodatkowych.

reklama

Placówka będzie dostępna dla klientów od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli skorzystać z 108 miejsc parkingowych. W dniu otwarcia przewidziano szereg promocji oraz atrakcji, mających na celu przybliżenie oferty sklepu mieszkańcom Dywit.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
edek
27 marca 2024 20:48

Jasny gwint – kolejny niemiecki sklep w Olsztynie, jest ich już 200 i ani jednego Polskiego Polomarket – wstyd

Polecane