22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

22-latek z Kętrzyna aresztowany. Policjanci złapali się za głowę jak otworzyli jego plecak

Kętrzyn22-latek z Kętrzyna aresztowany. Policjanci złapali się za głowę jak otworzyli jego...

Młody mieszkaniec powiatu kętrzyńskiego trafił za kratki po znalezieniu w jego domu niemal 4 kg narkotyków przez kryminalnych z Kętrzyna. W ramach operacji przeprowadzonej w ubiegły wtorek policjanci namierzyli i zatrzymali 22-latka, który podejrzany był o posiadanie i rozprowadzanie środków odurzających. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli blisko 4 kg różnych substancji psychoaktywnych. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut dotyczący nielegalnego posiadania znacznych ilości narkotyków.

reklama

Prokurator zdecydował się wystąpić z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego, jakim jest tymczasowy areszt. Sąd Rejonowy w Kętrzynie podzielił argumentację prokuratury i orzekł o areszcie na okres 3 miesięcy wobec 22-latka. Jeżeli zarzuty się potwierdzą, mężczyźnie grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ta zakończona sukcesem operacja policji przeprowadzona została w tajemnicy. A dzięki sprawnemu działaniu funkcjonariuszy udaremnione zostało dalsze rozprowadzanie środków zakazanych. W trakcie akcji zabezpieczono nie tylko narkotyki, ale również dowody mające kluczowe znaczenie dla dalszego śledztwa.

reklama

Policja raz jeszcze udowodniła swoją skuteczność w walce z przestępczością narkotykową. Prowadzone działania są wyraźnym sygnałem, że organy ścigania nie ustają w wysiłkach mających na celu wyeliminowanie nielegalnego handlu substancjami zabronionymi.

źródło: KPP Kętrzyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane