22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Rolnicy zablokują drogi. Utrudnienia w powiecie gołdapskim

GołdapRolnicy zablokują drogi. Utrudnienia w powiecie gołdapskim

W środę, 20 marca 2024 roku, mieszkańcy powiatu gołdapskiego mogą spodziewać się znacznych utrudnień w ruchu drogowym. Będzie to skutek ogólnopolskiego strajku rolników, który zaplanowano na drodze krajowej nr 65 w miejscowościach Jabramowo i Kozaki.

reklama

Początek protestu zaplanowany jest na godzinę 10.30, a zakończenie przewidziano na godzinę 15.00. Lokalne służby apelują do podróżujących o zachowanie szczególnej ostrożności na wskazanym odcinku drogi i dostosowywanie się do zmienionych warunków ruchu.

Policja jest przygotowana na utrudnienia związane z manifestacją. Funkcjonariusze nie tylko śledzą przygotowania do akcji, ale także pozostają w stałym kontakcie z jej organizatorami. Będą też dbać o to, aby protest przebiegł bez zakłócenia bezpieczeństwa. Uczestnicy protestu zostali uprzedzeni, iż policjanci będą stosować odpowiednie środki przeciwko tym, którzy złamią przepisy ruchu drogowego czy stworzą zagrożenie na drodze.

reklama

W dniu protestu policjanci będą kierować uczestników ruchu na możliwe objazdy. Władze apelują do podróżnych o planowanie wyjazdów z odpowiednim wyprzedzeniem oraz uwzględnienie tras alternatywnych. Dla ułatwienia poruszania zaleca się ścisłe przestrzeganie poleceń wydawanych przez służby porządkowe. O możliwości wystąpienia utrudnień warto także pamiętać, planując codzienne sprawy, by uniknąć niepotrzebnego stresu i opóźnień.

źródło: KPP Gołdap

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia