17 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Ale wpadka? Taksówkarz złapany na gorącym uczynku przez gołdapskich funkcjonariuszy

GołdapAle wpadka? Taksówkarz złapany na gorącym uczynku przez gołdapskich funkcjonariuszy

W ramach współpracy między Ośrodkami Straży Granicznej w regionie Warmii i Mazur oraz Podlasia, funkcjonariusze z powiatu suwalskiego zatrzymali na kontroli drogowej toyotę prowadzoną przez 36-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna, korzystając z taksówki zarejestrowanej na polskie tablice, przewoził czterech cudzoziemców bez wymaganych dokumentów wjazdowych.

reklama

Zdarzenie miało miejsce wczoraj, gdy patrol z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi dokonał kontroli wspomnianej toyoty. Kierowca wyjaśnił, że podczas pobytu na Łotwie napotkał grupę Irańczyków, która poprosiła go o transport do granicy niemieckiej. Zgadzając się na ich prośbę, nie był świadomy, że pasażerowie nie mają przy sobie żadnych legalizujących ich pobyt dokumentów.

Sprawę dalszego postępowania z kierowcą i pasażerami przejęli funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Rutce Tartak, gdzie prowadzone są dalsze czynności wyjaśniające okoliczności zatrzymania.

reklama
Ale wpadka? Taksówkarz złapany na gorącym uczynku przez gołdapskich funkcjonariuszy straż graniczna Gołdap, taras, zShowcase

źródło: Straż Graniczna

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia