23 C
Olsztyn
czwartek, 18 lipca, 2024
reklama

Szklany sufit przełamany? Policjantka zastępcą komendanta powiatowego policji w Giżycku

GiżyckoSzklany sufit przełamany? Policjantka zastępcą komendanta powiatowego policji w Giżycku

W piątek, 15 marca 2024 roku, w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Giżycku miało miejsce uroczyste wydarzenie. Zgodnie z rozkazem wydanym przez p.o. komendanta wojewódzkiego policji w Olsztynie młodszego inspektora Pawła Krauza odbyła się zbiórka, podczas której podinspektor Magdalena Dembińska została oficjalnie mianowana na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku.

reklama

Dembińska, która dotychczas pełniła funkcję Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Giżycku, jest związana z formacją od roku 2004. Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa i administracji karierę zawodową zaczynała właśnie w pionie kryminalnym. Przed objęciem nowej roli w 2021 roku została zastępcą naczelnika Wydziału Kryminalnego, by niedługo później awansować na naczelnika tegoż wydziału. Podczas swojej służby w policji została uhonorowana Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant”.

Na ceremonii obecni byli p.o. komendanta powiatowego policji w Giżycku podinspektor Sławomir Ozygała oraz kierownictwo jednostki, które nie szczędziło gratulacji. Podinspektor Dembińska na nowym stanowisku odpowiedzialna będzie za nadzorowanie działalności służb kryminalnych w powiecie.

reklama

Zmiana personalna w policji to zawsze ważna chwila nie tylko dla samego zainteresowanego, ale także dla całej jednostki. W takich momentach widać jednocześnie ciągłość służby, jak i świeżość spojrzenia nowej osoby na powierzone jej obowiązki.

źródło: KPP Giżyck

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane