24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Strażak z Kętrzyna jako jedyny z Europy został zaproszony przez Arnolda Schwarzeneggera

KętrzynStrażak z Kętrzyna jako jedyny z Europy został zaproszony przez Arnolda Schwarzeneggera

W dniach od 1 do 3 marca 2024 roku, st. str. Przemysław Brzoza z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie, jako jedyny reprezentant Europy, wziął udział w prestiżowych zawodach o tytuł „The World’s Strongest Firefighter”. Impreza ta została zorganizowana w Stanach Zjednoczonych, w stanie Ohio, a jej gospodarzem był znany aktor i były kulturysta, Arnold Schwarzenegger.

reklama

Wyjątkowe osiągnięcie pomimo przeciwności

Przemysław Brzoza wykazał się nadzwyczajną siłą i umiejętnościami w pierwszej konkurencji, polegającej na przerzucie worków o wadze od 18 do 25 kg przez poprzeczkę na wysokości 5 metrów, osiągając najlepszy wynik wśród wszystkich uczestników. Jego wyjątkowy występ na początku zawodów budził nadzieje na wysoką lokatę.

Niestety, niespodziewana kontuzja, której nabawił się podczas dalszych zmagań, znacząco ograniczyła jego możliwości. Mimo ambitnych prób kontynuowania rywalizacji, Brzoza nie zdołał zakwalifikować się do finałowej ósemki, co uniemożliwiło mu dalszą walkę o tytuł Najsilniejszego Strażaka Świata.

reklama

Motywacja do przyszłych sukcesów

Pomimo tego, że kontuzja zatrzymała Przemysława Brzozę w dążeniu do mistrzowskiego tytułu, ta doświadczenie stało się dla niego silną motywacją do intensywnych treningów i przygotowań do przyszłorocznych zawodów. Już teraz, mimo konieczności wyleczenia urazu, planuje swój powrót na międzynarodową arenę, aby ponownie zmierzyć się z najlepszymi i dowieść swojej niezłomnej siły.

Jego determinacja i poświęcenie są źródłem inspiracji nie tylko dla kolegów strażaków, ale także dla sportowców i kibiców na całym świecie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wiadomości o jego sukcesach na zawodach krajowych i międzynarodowych, trzymając kciuki za szybki powrót do pełni zdrowia i formy.

reklama

źródło: KP PSP Kętrzyn, fot. st. str. Przemysław Brzoza

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Magda
25 marca 2024 10:16

Wielkie gratulacje 🙂

obserwator
19 marca 2024 15:14

fajnie ma- też bym chciał poznać osobiście Arnolda

Polecane
Ogłoszenia