18 C
Olsztyn
czwartek, 13 czerwca, 2024
reklama

Pożar koło Biedronki w Olsztynie. Pali się już drugi raz tego samego dnia!

OlsztynPożar koło Biedronki w Olsztynie. Pali się już drugi raz tego samego...

reklama

Dzisiaj (10:03.2024), tuż po godzinie 12:00, mieszkańcy Olsztyna stali się świadkami pożaru, który wybuchł w budynku, w którym mieści się sklep Biedronka, znajdującym się przy ulicy Wyszyńskiego. Chociaż otwarty ogień nie został zauważony, intensywne zadymienie wywołało niepokój wśród przechodniów.

Straż pożarna szybko zareagowała na zgłoszenie, a na miejscu zdarzenia pracuje obecnie 7 zastępów strażaków. Ich działania koncentrują się na dachu budynku, gdzie zainstalowana ma być fotowoltaika. To właśnie tam, jak się przypuszcza, doszło do zadymienia. Trwa intensywna lokalizacja źródła dymu, aby jak najszybciej zapanować nad sytuacją.

reklama

Niezwykle niepokojący jest fakt, że to już drugi pożar tego samego obiektu w ciągu jednego dnia. Pierwszy incydent miał miejsce w nocy, krótko po godzinie 1:00, kiedy to ogień pojawił się na elewacji budynku. Na szczęście, w żadnym z tych zdarzeń nikt nie ucierpiał.

Przyczyny obu pożarów są obecnie nieznane i będą przedmiotem szczegółowego dochodzenia. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy incydenty mają ze sobą coś wspólnego.

Pożar koło Biedronki w Olsztynie. Pali się już drugi raz tego samego dnia! straż pożarna Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

reklama

fot. Michał Jasionowicz

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
10 marca 2024 21:56

Myśl, że ta wojna Lidla z Biedronką zaszła za daleko.

Polecane