18 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Wspieramy Łukasza Jędrysa? Chce wydać swoją płytę

OlsztynWspieramy Łukasza Jędrysa? Chce wydać swoją płytę

Wśród wielu twórców, którzy każdego dnia starają się przebić ze swoją sztuką, znajdziemy Łukasza Jędrysa, artystę niezwykłego, który przez 20 lat swojej kariery nieustannie eksplorował różne muzyczne ścieżki, od piosenki autorskiej, przez poezję śpiewaną, aż po busking. Jędrys, unikając szufladkowania, z sukcesami zdobywał laury na licznych festiwalach, takich jak Spotkania Zamkowe “Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie czy Festiwal im. Jacka Kaczmarskiego “Nadzieja” w Kołobrzegu, potwierdzając swój talent i umiejętności.

reklama

Pragnienie stworzenia czegoś wyjątkowego

Pomimo imponującej listy osiągnięć festiwalowych, jego dyskografia do tej pory ogranicza się do jednej EPki zatytułowanej “Aperitif”, wydanej w 2016 roku. Teraz, marząc o wydaniu pierwszego pełnoprawnego albumu, Łukasz Jędrys stoi przed wyzwaniem zebrania funduszy na jego realizację.

W swoim projekcie Jędrys planuje zawrzeć utwory, które były kamieniami milowymi jego kariery, takie jak “Iskra”, “Oddychaj”, czy “Piroman”, a także zaprezentować nowe kompozycje. Jego cel? Stworzenie albumu, który będzie podsumowaniem dwudziestoletniej pracy i pasji do muzyki. Aby to osiągnąć, artysta zwraca się o pomoc do swoich słuchaczy i sympatyków. Koszty związane z produkcją płyty są bowiem znaczne i obejmują nie tylko studio i realizację, ale także wynagrodzenia dla zawodowych muzyków, próbne nagrania, projekt graficzny, sesje zdjęciowe i promocję. Jędrys podkreśla, że bez wsparcia społeczności nie będzie w stanie zrealizować swojego marzenia o albumie. W związku z tym artysta zainicjował zbiórkę, która ma na celu zebranie niezbędnych środków.

reklama

Link do zrzutki: zrzutka.pl/t6k4up

Obietnica artystycznej integralności

Łukasz Jędrys obiecuje, że jego album będzie odzwierciedleniem jego samego – bez kompromisów czy wahania. “Obiecuję Wam na tym krążku 100% Łukasza Jędrysa” – mówi, podkreślając swoje zaangażowanie i pasję do tworzenia muzyki, która porusza i zostaje w sercach słuchaczy. Artysta, znany również z licznych występów na olsztyńskiej starówce oraz w pubach, ma już grupę wiernych fanów, którzy z niecierpliwością czekają na jego pierwszy pełny album.

reklama

Jędrys stoi na progu nowego etapu w swojej karierze muzycznej, a wsparcie społeczności może okazać się kluczowe w realizacji jego artystycznych marzeń. Z pewnością wielu słuchaczy, którzy przez lata śledzili jego festiwalowe sukcesy i koncerty, teraz także staną u jego boku, pomagając przekuć dwudziestoletnią pasję w pełnoprawne muzyczne dzieło. Link do zbiórki.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Puzonik
6 marca 2024 18:14

Nie lubię komentować w taki sposób ale niestety dla mnie ten gościu od lat śpiewa przeciętnie, ładnie ale nie na tyle żeby sponsorować mu karierę z publicznych pieniędzy. Mówiąc brutalnie – Zwykły grajek.

Stefania
6 marca 2024 15:40

A nie powinien gość gdzieś uczciwie popracować i zarobić na swoją płytę? My mamy sponsorować, a potem rozumiem on się z nami będzie dzielił zyskami z płyty, czy weźmie je sobie? Chyba to drugie, co nie? Więc czemu mamy sponsorować? Ma ręce, ma nogi, na zagłodzonego nie wygląda to niech się weźmie do roboty.

Polecane