22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Policja w Olsztynku wita nowego zastępcę. Janusz Karczewski przejmuje obowiązki!

OlsztynPolicja w Olsztynku wita nowego zastępcę. Janusz Karczewski przejmuje obowiązki!

Nadkomisarz Janusz Karczewski został oficjalnie powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Olsztynku. Uroczystość zgromadziła policjantów oraz pracowników jednostki.

reklama

Nowy zastępca kierownika jednostki, nadkomisarz Karczewski, do tej pory służył jako ekspert w Zespole Organizacji Służby Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Jego bogate doświadczenie obejmuje również lata pracy w pionie prewencyjnym w Komendzie Powiatowej Policji w Ostródzie.

Podczas uroczystości pełniący obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie młodszy inspektor Stanisław Moroz osobiście przekazał rozkaz oraz złożył gratulacje nowemu zastępcy.

reklama

Janusz Karczewski na stanowisku zastępcy komendanta zastąpił asp. sztab. Ryszarda Pieniaka, który po 28 latach służby w policji przeszedł na emeryturę. Zmiana kadrowa jest momentem zarówno pożegnania zasłużonego funkcjonariusza, jak i powitania nowego członka kierownictwa komisariatu.

Policja w Olsztynku wita nowego zastępcę. Janusz Karczewski przejmuje obowiązki! Kronika policyjna Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

źródło: KMP Olsztyn, fot. KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Mirek
5 marca 2024 20:52

Gratulację .

Mirek
5 marca 2024 20:51

Czarny

Polecane