3 C
Olsztyn
niedziela, 21 kwietnia, 2024
reklama

Nocny incydent w Olsztynie. Nożownik zaatakował w klubie na Starym Mieście

OlsztynNocny incydent w Olsztynie. Nożownik zaatakował w klubie na Starym Mieście

Wczesnym rankiem, około godziny 5, przed jednym z klubów w Olsztynie doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Dwóch mężczyzn wdało się w awanturę, która wkrótce przybrała niebezpieczny obrót.

reklama

Sytuacja szybko eskalowała, gdy jeden z uczestników konfliktu, po chwilowej ucieczce, powrócił z nożem bojowym o długości ostrza 20 cm i groził ochroniarzom. Na szczęście dzięki zdecydowanej reakcji jednego z pracowników ochrony, który odparł atak kopnięciem, agresor zrezygnował z dalszego ataku i uciekł. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

Wydarzenie to wywołało poruszenie wśród mieszkańców i gości klubu. Według relacji naocznego świadka początkowo wydawało się, że jest to typowa bójka między dwoma mężczyznami. Sytuacja jednak stała się niebezpieczna, gdy jeden z uczestników awantury zdecydował się na przyniesienie noża. Ochroniarze klubu zazwyczaj przygotowani na różnego rodzaju nocne incydenty tym razem musieli zmierzyć się z wyjątkowo niebezpiecznym zachowaniem.

reklama

Przyczyny konfliktu na tę chwilę pozostają niejasne. Nie wiadomo, co dokładnie doprowadziło do eskalacji agresji między dwoma mężczyznami.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
……..
25 lutego 2024 20:17

Zaatakował klub? Dźgał ściany?

marta
27 lutego 2024 08:43

Wydarzenie to wywołało poruszenie wśród mieszkańców i gości klubu.
Mieszkańcy klubu, dobrze, że nie wśród mieszkańców miasta albo i powiatu.

Polecane
Ogłoszenia