15 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

Radna Monika Rogińska-Stanulewicz zaprasza mieszańców Olsztyna na dyżury

OlsztynRadna Monika Rogińska-Stanulewicz zaprasza mieszańców Olsztyna na dyżury

W dniu zakochanych Monika Rogińska-Stanulewicz, aktywna radna Olsztyna, postanowiła nieco ocieplić atmosferę w mieście, rozdając mieszkańcom balony w kształcie serca. Inicjatywa ta spotkała się z serdecznym przyjęciem przez społeczność, podkreślając, jak ważne w życiu miasta są bezpośrednie relacje i otwarta komunikacja pomiędzy jego mieszkańcami a władzami.

reklama

Monika Rogińska-Stanulewicz nie poprzestała jednak na symbolicznym geście. Ogłoszenie regularnych dyżurów radnej, które mają odbywać się każdy piątek o 17:00 w biurze rady miasta, to krok naprzód w budowaniu mostów pomiędzy mieszkańcami a samorządem. Poprzez bezpośrednie spotkania, radna chce nie tylko wysłuchać problemów i pomysłów Olsztynian, ale również wspólnie szukać rozwiązań na różne kwestie dotyczące życia w mieście.

reklama

Reakcje mieszkańców na walentynkową akcję oraz zapowiedź dyżurów świadczą o dużym zapotrzebowaniu na bezpośredni kontakt z przedstawicielami władz. Wypowiedzi takie jak “Rzadko spotyka się polityków, którzy są tak otwarci i dostępni” czy “Świetny gest z tymi balonami, nie spodziewałam się tego dzisiaj” potwierdzają, że inicjatywy te wpisują się w oczekiwania Olsztynian względem lokalnych polityków.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Emanuel
15 lutego 2024 21:38

Ma refleks! Na koniec kadencji! Ile tych spotkań zostało?

Pa.Rys
16 lutego 2024 06:27

Całość jest odzwierciedleniem sytuacji: miłość okazuje się tylko na Walentynki a samorządowcy otwierają się tylko przed wyborami… szkoda.

Polecane
Ogłoszenia