17 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

„Przede wszystkim Olsztyn” – komitet Czesława Małkowskiego walczy o wygraną

Olsztyn„Przede wszystkim Olsztyn” - komitet Czesława Małkowskiego walczy o wygraną

Po rejestracji Komitetu Wyborczego Wyborców Czesława Jerzego Małkowskiego odbyła się w czwartek (9.10) specjalna konferencja prasowa dotycząca listopadowych wyborów. Pełnomocnikiem wyborczym w komitecie Czesława Małkowskiego „Przede wszystkim Olsztyn” została Krystyna Flis, a na jego liście wyborczej znajduje się 26 osób.

reklama

Czesław Małkowski wraz z komitetem trzymają się swoich wcześniejszych założeń i pomysłów. Jak zdradził jego przewodniczący, ich program wyborczy będzie miał bardzo wiele punktów zbieżnych z tym przygotowanym cztery lata temu.

Były prezydent stolicy Warmii pewnie mówił o szansie na sukces w nadchodzących wyborach i o poprawie jakości życia, jaką przyniesie ewentualna wygrana. Samo utworzenie komitetu przypieczętowało również start jego przewodniczącego w wyborach na prezydenta Olsztyna.

reklama

Kandydaci z listy KWW Czesława Jerzego Małkowskiego

Okręg 1: Krystyna Flis, Arkadiusz Przegrocki, Danuta Śliwa, Marta Jaworska, Jan Mirosław Daukszewicz.

Okręg 2: Nelly Antosz, Bolesław Krawczyk, Magdalena Świtalska, Joanna Patrycja Łukaszewska, Katarzyna Agnieszka Mańkowska, Krzysztof Jan Achramowicz, Ireneusz Jan Nowik.

reklama

Okręg 3: Bogdan Dżus, Anna Banul, Jarosław Czesław Szunejko, Barbara Maria Olszewska, Maria Kwilińska, Adrian Przetakiewicz, Czesław Jerzy Małkowski.

Okręg 4: Monika Rogińska-Stanulewicz, Edward Siedlar, Danuta Gazdowska, Jonatan Jakub Szwec, Irena Maria Kaczanowska-Wieczorek, Ewelina Zbirowska, Damian Froń.

Program Komitetu Wyborczego Wyborców Czesława Jerzego Małkowskiego można pobrać ze strony http://cjmalkowski.pl/.

JC

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
ELIZABETT
22 listopada 2014 20:25

PAN,J.MALKOWSKI ,BYŁ LUBIANY miin. Za to,że mniał czas,dla nas mieszkańców Olsztyna,był tam,NAWET gdzie się GO niespodziewano!!!! bo jak to zrozumnieć,wręczł nagrody dla młodych,Rajdowców rowerowych w Parku Jakubowym,Piekny Gest !!! zapamiętany na długie lata,dla mojego siostrzeńca !!!

Krzych
28 października 2014 09:20

Przede wszystkim moje interesy – tak powinno brzmieć to hasło. Panie Małkowski, Pan już rządził miastem. Jakie tego były efekty? Wiemy wszyscy. Wieża, skandal i marazm w mieście. Dziękujemy.

Polecane
Ogłoszenia