2 C
Olsztyn
sobota, 24 lutego, 2024
reklama

Pożyczki bez zaświadczeń to sposób na szybki zastrzyk gotówki

Materiał partneraPożyczki bez zaświadczeń to sposób na szybki zastrzyk gotówki

Zastanawiasz się nad tym, jakie dokumenty są potrzebne do wzięcia pożyczki lub kredytu? Wiele zależy od procedur konkretnej instytucji, czy od kwoty zobowiązania. Jeśli natomiast chcesz uniknąć zbędnych formalności, wybierz pożyczki bez zaświadczeń. Są sposobem na szybkie otrzymanie pieniędzy, ale to nie koniec ich zalet!

reklama

Jakie dokumenty będą potrzebne do uruchomienia kredytu w banku?

Najwięcej formalności mamy w przypadku kredytów udzielanych przez banki. Są to bowiem instytucje, które każdorazowo chcą współpracować z dobrze zweryfikowanymi klientami. Każdorazowo bank będzie więc wymagał dostarczenia potwierdzenia otrzymywanych dochodów. Najczęściej jest to po prostu dokument od pracodawcy. Jeśli źródło dochodu jest inne, zarobki można też udokumentować poprzez decyzję o nabyciu prawa do emerytury lub renty. Najtrudniejsze zadanie może natomiast stać przed osobami prowadzącymi działalność gospodarczą. W ich przypadku udokumentowanie zarobków może wymagać dokumentów księgowych lub podatkowych.

W związku z koniecznością dostarczenia dodatkowych dokumentów, nie ma co liczyć na szybką wypłatę pieniędzy z kredytu. Sam proces wnioskowania o kredyt w banku może trwać kilka dni. Często na przelew z pieniędzmi czekamy więc nawet ponad tydzień.

reklama

Pożyczki – lista wymaganych dokumentów

W przypadku pożyczek pozabankowych formalności jest nieco mniej. W tym przypadku możemy próbować wnioskować o pożyczkę bez zaświadczeń z pracy. W związku z tym cała procedura może być przeprowadzona znacznie szybciej.

Jednymi z najszybszych pożyczek są natomiast tak zwane pożyczki bez zaświadczeń. Przeważnie cały proces (od wybrania jednej z ofert aż do otrzymania pieniędzy) przejdziemy przez Internet. To bardzo wygodna opcja – pieniądze dostępne są szybko i bez wychodzenia z domu.

Jak działają pożyczki bez zaświadczeń

W przypadku pożyczek bez zaświadczeń wszystkie informacje podajemy w formieoświadczenia. Pożyczkodawca w ten sposób sprawdza zarobki i wydatki wnioskodawcy. Nie musimy więc dostarczać dodatkowych dokumentów z pracy, co pozwala też skrócić czas na otrzymanie pieniędzy. W przypadku pożyczek bez zaświadczeń kroki niezbędne do otrzymania środków są następujące:

reklama
  1. wybranie odpowiedniej oferty pożyczki
  2. przejście na stronę pożyczkodawcy
  3. zapoznanie się z warunkami pożyczki, wybranie kwoty pożyczki i okresu spłaty
  4. wypełnienie wniosku na stronie www
  5. potwierdzenie tożsamości
  6. w przypadku pozytywnej decyzji pożyczkowej – wypłata środków

Następnie pozostaje nam już tylko spłacić zobowiązanie w wyznaczonym terminie. – zwykle w formie miesięcznych rat W przeciwnym wypadku możemy się narazić na dodatkowe koszty.

Jedyne dokumenty, jakie w przypadku pożyczek bez zaświadczeń mogą być przydatne, służą do potwierdzenia tożsamości. Jedną z opcji jest załączenie skanu dowodu osobistego, choć najczęściej mamy też inne opcje. Jak pożyczki bez zaświadczeń weryfikują tożsamość:

  • w trakcie czatu wideo z doradcą
  • przez wykonanie szybkiego przelewu online na małą kwotę (jest następnie zwracana)
  • logowaniem do e-bankowości
  • załączenie skanu dokumentu tożsamości

Bardziej tradycyjne metody polegają na osobistym podpisaniu umowy pożyczkowej – w oddziale firmy lub w obecności kuriera, który ją dostarczy.

Pożyczki bez zaświadczeń – dostępne także dla osób bez stałego źródła dochodu

Ogromnym plusem pożyczek bez zaświadczeń jest dostępność pieniędzy także dla osób bez stałego źródła dochodu. Firmie pożyczkowej zależy po prostu, aby ich klient posiadał odpowiednią zdolność kredytową – wystarczająco wysokie zarobki. To, jakie jest ich źródło, często schodzi więc na dalszy plan.

Jak długo trzeba czekać na pieniądze z pożyczki bez zaświadczeń?

Wspomnieliśmy już, że ze względu na dużą liczbę formalności, kredyty gotówkowe w bankach nie są zbyt szybkim sposobem na otrzymanie pieniędzy. A jak wygląda ta kwestia przy pożyczkach bez zaświadczeń? W tym przypadku jest wręcz przeciwnie! Ciężko znaleźć szybciej działające firmy pożyczkowe, niż te, które mają w swojej ofercie pożyczki bez zaświadczeń!

Niemal zupełny brak formalności sprawia, że proces analizy wniosku jest mocno zautomatyzowany. Mechanizmy na stronie firmy pożyczkowej szybko wyliczają więc zdolność kredytową klienta i sprawdzają, czy może otrzymać pożyczkę. Jeśli tak – mamy spore szanse na otrzymanie pożyczki! Często nie jest też wymagana bardzo dobra historia kredytowa, co jest dodatkowym plusem.

Gdzie ich szukać? Ranking pożyczek bez zaświadczeń.

Skoro pożyczki bez zaświadczeń są tak atrakcyjną propozycją, to gdzie można je znaleźć? Okazuje się, że znajdziemy je w ofercie naprawdę wielu firm. Możemy więc po prostu wejść na stronę firmy pożyczkowej i sprawdzić jej wymagania. Znacznie prostszym rozwiązaniem jest jednak zdanie się na pomoc ekspertów. Na stronie super-pożyczka.pl znajdziemy ranking pożyczek bez zaświadczeń. To rzetelne źródło informacji, niepowiązane z firmami pożyczkowymi.

Zestawienie pożyczek bez zaświadczeń na stronie https://super-pozyczka.pl/pozyczki-bez-zaswiadczen/ jest stale aktualizowane. W związku z tym znajdziemy tam wszelkie oferty i najlepsze propozycje wielu firm. Jeśli któraś propozycja wyda Ci się atrakcyjna, możesz też przeczytać recenzję firmy pożyczkowej, a nawet opinie dotychczasowych klientów firmy.

Ciekawą informacją zawartą w rankingu jest dostępność pierwszej darmowej pożyczki bez zaświadczeń. Taka propozycja to promocja skierowana do nowych klientów. RRSO wynosi w takim przypadku 0% – spłacamy więc jedynie pożyczoną kwotę.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia