21 C
Olsztyn
sobota, 13 lipca, 2024
reklama

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Mariańskiej

OlsztynWypadek na skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Mariańskiej

Ruch drogowy w centrum miasta napotkał na poważne przeszkody po kolizji, do której doszło na skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Mariańskiej (07.02.24). Z pierwszych informacji wynika, że 73-letni kierowca Opla, próbując skręcić w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa, co doprowadziło do zderzenia z nadjeżdżającym Mitsubishi.

reklama

Na miejsce zdarzenia szybko przybyły służby ratunkowe, aby ocenić sytuację i udzielić pomocy uczestnikom kolizji. Na szczęście, mimo groźnie wyglądającej sytuacji, wszystkie osoby zaangażowane w wypadek wyszły z niego bez poważniejszych obrażeń. Nikt z uczestników zdarzenia nie został przewieziony do szpitala, co jest dobrą wiadomością wśród niefortunnych okoliczności.

Policja na miejscu zdarzenia przeprowadza dokładne czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku. Kierowcy mogą spodziewać się chwilowych utrudnień w ruchu w rejonie skrzyżowania. Władze apelują o zwiększoną ostrożność i zalecają poszukiwanie alternatywnych tras, aby uniknąć zatorów.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane