7 C
Olsztyn
środa, 28 lutego, 2024
reklama

Zmiany w organizacji ruchu w Olsztynie odsunięte w czasie

OlsztynZmiany w organizacji ruchu w Olsztynie odsunięte w czasie

Zapowiedziane wcześniej zmiany w stałej organizacji ruchu na obszarze nowej infrastruktury tramwajowej w naszym mieście zostały przełożone. Pierwotnym terminem realizacji tych działań przez wykonawcę to wtorek, 6 stycznia.

reklama

Nowy układ ruchu miał objąć zarówno al. Piłsudskiego, jak i ul. Wyszyńskiego, ul. Synów Pułku, ul. Krasickiego oraz ul. Wilczyńskiego i zakładał wprowadzenie kompleksowych zmian w oznakowaniu pionowym i poziomym ruchu.

Mieszkańcy naszego miasta muszą jeszcze poczekać na wprowadzenie tych modyfikacji. Zgodnie z informacjami od wykonawcy nowy harmonogram prac zostanie ogłoszony w najbliższym czasie.

reklama

Pojawiają się pytania i wątpliwości związane z przyczynami opóźnienia. Niestety, nie uzyskaliśmy od Urzędu Miasta szczegółowych informacji wyjaśniających przyczyny takiej decyzji.

Mieszkańcy mogą śledzić aktualizacje i dalsze informacje na temat zmian w ruchu, odwiedzając sekcję archiwum aktualności na stronie miasta Olsztyn.

źródło: UM Olsztyn, fot. UM Olsztyn

reklama

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jaro
6 lutego 2024 14:10

To jest skutek urzędników rodem z PRL, którzy nie potrafią przygotować inwestycji. Pewnie powiedzą, że to wina wykonawcy, albo wina Tuska 😂

Polecane
Ogłoszenia