31 C
Olsztyn
wtorek, 16 lipca, 2024
reklama

Kilka zatrzymań w jeden dzień: policjanci odnaleźli ukrywające się osoby

OlsztynKilka zatrzymań w jeden dzień: policjanci odnaleźli ukrywające się osoby

Trzy osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości zostały zatrzymane przez policjantów z Olsztyna za przestępstwa, których dopuścili się w przeszłości. Wszyscy zostali zatrzymani w ciągu jednego dnia i teraz najbliższe miesiące spędzą za kratami.

reklama

W piątek, 2 lutego 2024 roku, funkcjonariusze z Zespołu ds. Identyfikacji i Poszukiwań Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali 53-latka, który od 2016 roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd wydał za nim list gończy w sprawie odbycia 10-miesięcznego wyroku pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu.

Tego samego dnia policjanci schwytali 46-letnią kobietę. Była ona poszukiwana na podstawie listu gończego w związku z wyrokiem 90 dni więzienia za wykroczenia drogowe.

reklama

Trzecia osoba, 61-letni mężczyzna, został odnaleziony w jednym z lokalnych warsztatów samochodowych. Mężczyzna miał do odbycia wyrok 106 dni pozbawienia wolności również za przestępstwa drogowe.

Wszystkie zatrzymane osoby zostały już przewiezione do zakładów karnych, gdzie odbędą nałożone na nich kary. Zatrzymania te są wynikiem skrupulatnej pracy olsztyńskich funkcjonariuszy, którzy nieustannie sprawdzają miejsca potencjalnego ukrycia się osób poszukiwanych. Operacje te pokazują skuteczność działań policji w egzekwowaniu sprawiedliwości nawet po latach od wydania wyroku.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
:)
6 lutego 2024 07:59

A Giertycha do tej pory nie mogą znaleźć.

Paul Mark
6 lutego 2024 10:25

Ruda cenzora

Polecane