11 C
Olsztyn
piątek, 1 marca, 2024
reklama

Rusza konkurs OKO Promocji 2024: szansa dla organizacji na wsparcie pomysłów promujących Warmię i Mazury

WiadomościRusza konkurs OKO Promocji 2024: szansa dla organizacji na wsparcie pomysłów promujących...

Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego rozpoczął nabór do otwartego konkursu ofert OKO Promocji 2024, którego głównym celem jest wsparcie i wyróżnienie inicjatyw promujących region. Zgłoszenia przyjmowane będą do końca lutego.

reklama

Konkurs, który cieszy się renomą wśród działań promocyjnych regionu, jest nie tylko platformą dla kreatywnych pomysłów, ale także okazją do finansowego wsparcia najciekawszych projektów. W tym roku hasłem konkursu jest #GenWarmiiMazur, które ma podkreślać unikalne cechy charakterystyczne dla mieszkańców tych ziem.

W puli konkursowej znajduje się 200 tys. zł, a dotacja dla jednego projektu wynosi 10 tys. zł. Zadania zgłaszane w ramach konkursu mają być realizowane wyłącznie na terenie Polski, a uprawnione do ubiegania się o środki mogą być tylko te podmioty, które działają na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego.

reklama

Szczegółowe informacje na temat regulaminu konkursu udostępnione zostały w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie oraz na stronie internetowej. Ostateczny termin składania ofert to 29 lutego 2024 roku do godziny 15:30, zaś wyniki konkursu mają zostać ogłoszone najpóźniej do 6 maja 2024 roku.

źródło: Urząd Marszałkowski

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia