fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 22 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Narkotyki ukrył w portfelu, pudełku po papierosach i gołębniku

Wiadomości Narkotyki ukrył w portfelu, pudełku po papierosach i gołębniku

Szczycieńscy policjanci na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, na jednej z posesji w gminie Pasym w trakcie przeszukania zabezpieczyli narkotyki. 44-latek ukrył blisko 9 gramów marihuany i ponad 37 gramów amfetaminy w portfelu, pudełku po papierosach i gołębniku. Kryminalni zatrzymali mężczyznę, który noc spędził w policyjnej celi. Usłyszał on zarzut posiadania nielegalnych substancji, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną środę około godziny 16.00 policjanci zapukali do jednego z mieszkań położonych na terenie gminy Pasym. Z wcześniejszych ich ustaleń wynikało, że pod tym adresem 44-latek ukrywa w mieszkaniu narkotyki. Drzwi do mieszkania otworzył funkcjonariuszom mężczyzna, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Unikał kontaktu wzrokowego i nie odpowiadał racjonalnie na zadawane mu pytania.

W trakcie przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli blisko 9 gramów marihuany i ponad 37 gramów amfetaminy. Środki odurzające ukryte były m.in. w portfelu, pudełku po papierosach i gołębniku znajdującym się na podwórku przed domem.

44-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Usłyszał już zarzut posiadania nielegalnych substancji. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x