8 C
Olsztyn
czwartek, 22 lutego, 2024
reklama

Prezydent Olsztyna przekazuje na licytację WOŚP karnet na mecze siatkówki : wyjątkowa okazja dla fanów sportu

OlsztynPrezydent Olsztyna przekazuje na licytację WOŚP karnet na mecze siatkówki : wyjątkowa...

Miasto Olsztyn aktywnie zaangażowało się w kolejną edycję finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – jednej z najbardziej znanych i cenionych inicjatyw charytatywnych w Polsce. Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz w wyjątkowy sposób przyczynił się do wsparcia akcji – zaoferował na licytację dwuosobowy karnet na mecze lokalnej drużyny siatkówki, Indykpolu AZS-u Olsztyn, z miejscem w loży prezydenckiej.

reklama

Już w najbliższą niedzielę, 28 stycznia, mieszkańcy Olsztyna będą mieli okazję dołączyć do WOŚP poprzez uczestnictwo w koncertach oraz innych wydarzeniach zorganizowanych w dwóch punktach miasta – Uranii i Kortosferze. W ramach tej szlachetnej inicjatywy zbierane będą środki na zakup niezbędnego sprzętu medycznego, a tegoroczna edycja skupi się na wsparciu oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Licytacje są jednym z głównych sposobów zdobywania wsparcia w ramach Orkiestry. Atrakcyjne fanty można kupić na odbywających się lokalnie licytacjach. Wiele przedmiotów trafia także na popularne portale aukcyjne. Karnet oferowany przez prezydenta można licytować do 5 lutego.

reklama

Piotr Grzymowicz komentuje swoją decyzję dotyczącą wsparcia Orkiestry: „Proponuję dwuosobowy karnet na mecze Indykpolu AZS-u rozgrywane w tym sezonie w Uranii. Co więcej, to miejsca w loży prezydenckiej! Super widoczność, dobre towarzystwo, szlachetny cel. Zapraszam do licytacji”.

Dodatkowe informacje, a także linki do licytacji karnetu można znaleźć na facebookowych profilach sztabów w Uranii, Kortosferze oraz Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie.

Gest prezydenta wpisuje się tradycję hojności i zaangażowania Olsztyna w akcje charytatywne i potwierdza, że miasto jest zawsze gotowe do pomocy i solidarności z potrzebującymi.

reklama

źródło: UM Olsztyn, fot. UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Armagedon Biada
27 stycznia 2024 02:01

To z naszych podatków podarek. Aż mnie mdli na ten fałszywy uśmieszek, Lanser

Ziutek
26 stycznia 2024 20:36

Przecież on nie ze swoich daje, tylko z naszych. Co to za ,,gest”? Redakcjo! Opamiętaj się!

Polecane
Ogłoszenia