9 C
Olsztyn
czwartek, 22 lutego, 2024
reklama

Olsztyńscy policjanci dokonali ważnego zatrzymania w jednym z mieszkań miasta

OlsztynOlsztyńscy policjanci dokonali ważnego zatrzymania w jednym z mieszkań miasta

Olsztyńscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji dokonali ważnego zatrzymania w jednym z mieszkań miasta, gdzie znaleziono znaczną ilość narkotyków. W wyniku przeszukania zabezpieczono mefedron i marihuanę o łącznej masie przekraczającej 57 gramów.

reklama

Policjanci, działając na podstawie zebranych informacji, przeszukali mieszkanie, w którym podejrzewali obecność narkotyków. Na terenie posesji znaleziono woreczek foliowy zawierający biały proszek, a także zielony susz roślinny. Wstępne ustalenia wskazują, że są to mefedron i marihuana. Podczas akcji zabezpieczono również gotówkę, wagę elektroniczną oraz woreczki foliowe, które mogły być używane do porcjowania narkotyków.

W wyniku przeprowadzonych działań zatrzymano dwie osoby: 20-letnią kobietę i 25-letniego mężczyznę. Analiza zgromadzonego materiału dowodowego wykazała, że mężczyzna nie tylko posiadał narkotyki, ale również sprzedał je jednej osobie i udzielał nielegalne substancje 20-letniej kobiecie. 25-latek usłyszał już zarzuty dotyczące posiadania, handlu i udzielania narkotyków, co grozi karą do 10 lat pozbawienia wolności. Z kolei kobieta odpowie za posiadanie nielegalnych substancji, za co przewidziana jest kara do 3 lat więzienia.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia