11 C
Olsztyn
piątek, 1 marca, 2024
reklama

Tragedia na ruchliwej drodze w Olsztynie. Kobieta skoczyła na jezdnię

OlsztynTragedia na ruchliwej drodze w Olsztynie. Kobieta skoczyła na jezdnię

W niedzielę olsztyńska policja otrzymała dramatyczne zgłoszenie. Świadkowie poinformowali o kobiecie, która miała skoczyć z wiaduktu znajdującego się na skrzyżowaniu ulic Żołnierskiej i Mazowieckiego. Mimo natychmiastowej reakcji służb ratunkowych oraz przeprowadzonej akcji reanimacyjnej kobiety nie udało się uratować.

reklama
Tragedia na ruchliwej drodze w Olsztynie. Kobieta skoczyła na jezdnię Na sygnale Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

Szybka reakcja służb

Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych. Olsztyńscy policjanci oraz zespoły ratunkowe szybko zareagowali na zgłoszenie, ale mimo ich wysiłków kobieta zmarła na miejscu. Na miejsce tragedii skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą oraz technika kryminalistyki.

Śledztwo w toku

Rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie poinformował, że o zdarzeniu powiadomiono prokuratora. Trwają intensywne działania mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności i przyczyn śmierci kobiety. Na razie nie są znane motywy jej działania ani tożsamość.

reklama

Utrudnienia w ruchu

Na skutek zdarzenia ulica Mazowieckiego została zablokowana na kilka godzin. Policja kierowała auta na objazdy przez ulicę Żołnierską. Mieszkańcy Olsztyna i osoby przejeżdżające przez miasto musiały liczyć się z utrudnieniami.

Apel do świadków

Policja apeluje do osób, które były świadkami zdarzenia o kontakt. Każda informacja może być cenna dla śledztwa i pomóc w wyjaśnieniu tragedii. Wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Fot. Michał Jasionowicz

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
adam
22 stycznia 2024 15:54

Dla policjantów należy się surowy mandat za śnieg na dachu.

Anonimowo
22 stycznia 2024 15:00

Kamera na każdym słupie,ciężko będzie coś ustalić potrzebni świadkowie ehh

Polecane
Ogłoszenia