11 C
Olsztyn
piątek, 1 marca, 2024
reklama

Autobusy blokują ul. Wilczyńskiego i Krasickiego. Kierowcy jeżdżą slalomem

OleckoAutobusy blokują ul. Wilczyńskiego i Krasickiego. Kierowcy jeżdżą slalomem

Niecodzienne sceny rozegrały się dzisiaj (15.01.2024) na ulicach Olsztyna. W godzinach szczytu po 15:00 doszło do poważnych problemów związanych z ruchem autobusów miejskich, powodując znaczne komplikacje dla kierowców i mieszkańców.

reklama

Zarówno na ulicy Krasickiego, jak i Wilczyńskiego, autobusy komunikacji miejskiej utknęły w korkach, paraliżując ruch w tych częściach miasta. Sytuacja ta spowodowała, że kierowcy musieli wykazywać się niezwykłą zręcznością, poruszając się po drogach w sposób przypominający slalom. Wydarzenia zostały uwiecznione na filmiku, który dołączono do tego artykułu.

*wideo

reklama

Władze, w obliczu kryzysu na ulicach, apelują do kierowców o zachowanie maksymalnej ostrożności i cierpliwości. Zalecają również unikanie wspomnianych ulic i poszukiwanie alternatywnych tras przejazdu.

Na drogach Olsztyna zrobił się lód, co dodatkowo skomplikowało sytuację. Autobusy miejskie miały trudności z podjazdem pod wzniesienia, co tylko zwiększyło korki.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Diss
15 stycznia 2024 21:04

Nie ma żadnego kryzysu, bo opady śniegu i mróz były zapowiadane s prognozach pogody. Jest zima, więc mróz to nic niesamowitego. Zdzit zaskoczony. Władzie zamiast apelować do kierowców powinny się wziąć do roboty i utrzymywać drogi, bo za to płacą podatnicy.

marek
16 stycznia 2024 10:10

Sami pseudokierowcy, bez pojęcia, bez doświadczenia – mistrzowie prostej.

Polecane
Ogłoszenia