7 C
Olsztyn
sobota, 25 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Obklejała plakatami Stare Miasto

WiadomościObklejała plakatami Stare Miasto

Około godziny 15.30 strażnik miejski obsługujący kamery monitoringu miejskiego zauważył na Starym Mieście młodą kobietę obklejającą plakatami skrzynki energetyczne i elewacje.

reklama

Na miejsce został wysłany patrol, który podjął interwencję w stosunku do osoby umieszczającej plakaty w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym. Jak tłumaczyła nie posiada zgody administratora, a chciała tylko żeby na jej koncert przyszło więcej osób. Za powyższe wykroczenie została ukarana mandatem karnym. Ponadto funkcjonariusze nakazali usunąć plakaty.
Strażnicy zwracają szczególną uwagę na takiego rodzaju procedery, ponieważ widok pozaklejanych latarni, sygnalizacji świetlnych czy elewacji budynków oszpeca otoczenie i wpływa niekorzystnie na wizerunek olsztyńskich ulic. Nielegalnym zamieszczaniem plakatów zajmują się zarówno młodzi ludzie jak i osoby starsze, które nie zważają na to, że mogą się narazić na otrzymanie wysokiej kary. Umieszczenie plakatu jest wykroczeniem zagrożonym mandatem do 500 zł.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Czytelnik
8 lutego 2017 14:53

Cały Olsztyn jest w reklamach i to jeszcze na to zgoda jest . Dziewczyna chciała się wybyć a nieroby jeszcze jej mandat wlepili wystarczyło przecież pouczenie !

Pica
8 lutego 2017 16:54

Czemu ten „ślepiec” z monitoringu nie wylukał a śmierdzące nieroby ze straży miejskiej nie interweniowały jak przed moim lokalem – pod samą kamerą monitoringu – facio najpierw się wyrzygał a potem wyszczał!!!

Popularne
Ogłoszenia