fbpx
2 C
Olsztyn
poniedziałek, 28 listopada, 2022

Popołudnie pełne atrakcji dla zakochanych w Aura Centrum

Bez względu na to, czy w miłości jesteś romantyczny, rozsądny czy szalony – wśród zaplanowanych w olsztyńskiej Aurze walentynkowych atrakcji na pewno znajdziesz coś dla siebie. Na to wyjątkowe popołudnie Aura przygotowała wiele niespodzianek.

Centrum handlowe Aura Centrum zaprasza wszystkie pary chcące wyznać sobie gorące uczucia w dzień św. Walentego tj. we wtorek, 14 lutego br. w godzinach od 14.00 do 19.00. Jakie atrakcje czekają na zakochanych w ich wyjątkowym dniu?

W imieniu każdego, kto zrobi zakupy za 50 zł w sklepach centrum i zgłosi się z paragonem do hostessy, Aura wręczy lub wyśle pocztówkę walentynkową do wskazanego adresata. Uczestnik zabawy będzie mógł wybrać swoją ulubioną kartkę spośród wielu dostępnych wzorów. Zwiększając kwotę zakupów do min. 100 zł i okazując paragon przy stoisku promocyjnym zakochani otrzymają specjalną maskotkę, Aurowego Misia, którego będą mogli podarować ukochanej osobie. Na najbardziej szalone pary czekać będą konkursy, m.in. miłosny tor przeszkód, który jedna osoba z pary pokona z zawiązanymi oczami przy pomocy wskazówek od drugiej osoby; flirt miłosny, w którym gra toczyć się będzie o zaproszenie do restauracji lub kawiarni znajdujących się na terenie centrum, a zadaniem będzie znalezienie i odpowiednie wykorzystanie haseł dotyczących przestrzeni w galerii; czy test zgodności.

Staraliśmy się tak przygotować program Walentynek, by zaplanowane atrakcje podobały się zarówno tradycjonalistom, romantykom, jak i fanom gier i zabaw – opowiada Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum. Zależało nam jednak, by przy okazji dobrej zabawy zaprosić uczestników do wsparcia akcji charytatywnej. Dlatego przy stoisku, przy którym hostessy będą rozdawały nasze kartki i misie, będzie prowadzona zbiórka pluszaków dla Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Dzięki temu niepotrzebne już swoim właścicielom maskotki zyskają drugie życie.

Całość walentynkowych atrakcji odbędzie się na poziomie 2 centrum, w nowej części. Ze szczegółowym planem atrakcji można zapoznać się na stronie internetowej Aury Centrum i jej profilu na Facebooku.

Popołudnie pełne atrakcji dla zakochanych w Aura Centrum Artykuł sponsorowany, Wiadomości