7 C
Olsztyn
piątek, 23 lutego, 2024
reklama

Niezwykła noc bębniarska na finał WOŚP w Olsztynie

OlsztynNiezwykła noc bębniarska na finał WOŚP w Olsztynie

Olsztyn przygotowuje się na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród różnych wydarzeń znajdzie się i impreza pod hasłem “Bujaj się! Bębnimy dla WOŚP”. W Krainie Aktywności przy ul. Pana Tadeusza 6 zapanuje gorąca atmosfera, gdy Ustawka Bębniarska, kolektyw Boomeranci i Strefa Bujania połączą siły, by rozgrzać uczestników bębnami i tańcem.

reklama

Serce WOŚP w Bębniarskim Rytmie

Wydarzenie, planowane na 28 stycznia, w godzinach od 16:00 do 21:00, obiecuje stać się prawdziwą ucztą dla miłośników rytmów z różnych zakątków świata. Ustawka Bębniarska, grupa bębniarzy i bębniarek z Warmii i Mazur, Boomeranci – olsztyński kolektyw bębniarski i nowopowstała Strefa Bujania, szkoła nauki gry na bębnach afrykańskich, zapewnią niezapomniane wrażenia.

Wydarzenie to będzie nie tylko celebracją muzyki i tańca, ale również okazją do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Między dźwiękami samby, rumby i muzyki afrykańskiej uczestnicy będą mieli okazję do licytowania nie tylko instrumentów, ale również unikalnych doświadczeń i dzieł sztuki.

reklama

Unikatowe przedmioty na licytacji dla WOŚP

Główną atrakcją będą licytacje, które rozpoczną się o godzinie 18:00. Do zdobycia będą niezwykłe przedmioty, takie jak bęben ramowy, 30-letni bęben z Namibii, bongosy, a także kolekcja słoni i słoników, obraz od multiinstrumentalisty, winyle i koszulki z autografami. Wszystkie fanty będą wystawione wcześniej w Krainie Aktywności, a także w dniu 32. Finału WOŚP, dając uczestnikom możliwość zapoznania się z nimi przed licytacją. Dodatkowo będzie można wylicytować koncert zespołu Boomeranci, sesję masażu Reiki i warsztaty nauki gry na bębnach.

To wydarzenie to nie tylko szansa na zdobycie unikalnych fantów, ale przede wszystkim okazja do spotkania z ludźmi, dla których serce bije mocniej nie tylko od święta. Wśród partnerów znajdą się takie postacie jak Vibraboom Project Zbigniewa “Zibi” Nurzyńskiego, Mirosława Suchecka – artystka i malarka intuicyjna, Adam Bala z Otulina.art oraz Patryk Morzy, rzemieślnik i artysta związany z drewnem.

Impreza pod hasłem “Bujaj się! Bębnimy dla WOŚP” z pewnością przyciągnie wielu miłośników dobrej zabawy i entuzjastów bębnienia. Organizatorzy zapraszają wszystkich, by dołączyli do nich w tym wyjątkowym pełnym energii, radości i solidarności dniu.

reklama

Link do wydarzenia na FB.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Przemas
14 stycznia 2024 22:49

Owsik – pokaż faktury- złoty melonie!

777
14 stycznia 2024 21:11

Niech Owsiak jedzie zbierać pieniądze na ukrainie. Ludzie wrzucali pieniądze do puszek ponieważ wierzyli że będą one przeznaczone na polskie dzieci. Owsiak nie miał prawa przekazać ani grosza ukraińcom. Śmierdzi mi to przestępstwem.

Polecane
Ogłoszenia