7 C
Olsztyn
piątek, 23 lutego, 2024
reklama

Policja publikuje nagranie w poszukiwaniu podejrzanego o kradzież e-papierosa

OlsztynPolicja publikuje nagranie w poszukiwaniu podejrzanego o kradzież e-papierosa

Policja w Olsztynie apeluje o pomoc w identyfikacji młodego mężczyzny, który jest podejrzewany o usiłowanie rozboju. Do zdarzenia doszło 9 września 2023 roku na ulicy Wańkowicza w Olsztynie.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału ds. Przestępczości Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nadzorem Prokuratury Olsztyn-Południe intensywnie pracują nad ustaleniem wszystkich okoliczności związanych z tym zdarzeniem. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, nieznany dotąd sprawca usiłował siłą odebrać pokrzywdzonemu e-papierosa. Po nieudanej próbie mężczyzna uciekł w nieznanym kierunku.

W ramach śledztwa policja podjęła decyzję o upublicznieniu fragmentu zapisu z kamer monitoringu. Opublikowane nagranie pokazuje młodego mężczyznę, który może mieć związek z tym przestępstwem.

reklama

Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które mogą pomóc w identyfikacji widocznego na filmie mężczyzny. Wszelkie informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy, są niezwykle cenne. Świadkowie mogą kontaktować się z Komendą Miejską Policji w Olsztynie osobiście, telefonicznie pod numerem 47 731 35 70, lub drogą mailową na adres naczelnik.ppz@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kiewrownik szatni
11 stycznia 2024 10:52

Czekamy na kolejne prośby, np. wymuszenia słodyczy przy automatach w szkołach podstawowych. Monitoring też tam jest i policja bezradna. A jak będzie nudno to można zamknąć, lasy, parki i cmentarze i ich pilnować w pełnym rynsztunku.

32323
11 stycznia 2024 16:50

kazdego tak zlodzieja podawac zdjecia i filmiki

Polecane
Ogłoszenia