22 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Wkrótce otwarcie nowej dyskoteki w Olsztynie

OlsztynWkrótce otwarcie nowej dyskoteki w Olsztynie

Fani lokalu przy ul. Knosały muszą raczej pożegnać się z funkcjonującym tam do tej pory Kominem. Jego miejsce ma już niebawem zastąpić Life Music Club.

reklama

W październiku ubiegłego roku swoje podwoje otworzył klub Komin. Pierwotnie miał nosić nazwę Fabrik, jednak nazwa jego poprzednika, cieszącego się dużą popularnością klubu Come In, tak zrosła się z lokalem, że ostatecznie zdecydowano się na jej niewielką modyfikację i tak na imprezowej mapie Olsztyna pojawił się Komin.

Jak się okazuje, klub, po niespełna roku działalności, nie otworzy się ponownie po letniej przerwie. Sala dyskotekowa przy ul. Knosały nie będzie jednak świecić pustkami. Już niedługo, po skończeniu remontu i domknięciu kwestii administracyjnych, swoją działalność ma tam rozpocząć Life Music Club. Zmiany nie ograniczą się tylko do nazwy.

reklama

Inny będzie wystrój wnętrza, inni DJ-e, ochrona – mówi Agnieszka Seroczyńska, właścicielka lokalu. – Poprzednim razem to zostało źle zaczęte. Powinniśmy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i grać to, co oni chcą usłyszeć, a nie to, co jest popularne w innych miastach. Na razie nie znamy wielu szczegółów związanych z przyszłą działalnością klubu – prawdopodobnie jednak olsztyńska publiczność będzie mogła się tam bawić nie tylko w czasie dyskotek, ale także koncertów na żywo.

Life Music Club ma być największym i najnowocześniejszym klubem w Olsztynie – ruszył już nawet jego fanpage na Faceboku, na którym na bieżąco będą pojawiały się informacje związane z jego otwarciem. Kiedy ono nastąpi? Wciąż nie znamy dokładnej daty, ale być może klub przy ul. Knosały ruszy już w przyszłym miesiącu.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

10 KOMENTARZY

10 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
GOŚĆ
9 października 2015 10:15

Musiało być źle żeby mogło być dobrze :).
Wszystkim nie dogodzisz a jak nie spróbujesz to sie nie przekonasz . Ja mam nadzieje,że tym razem sie uda i nie będzie potrzeby zamykania klubu. Lokal super,lokalizacja też niczego sobie ,spora przestrzeń ,która można naprawde fajnie wykorzystać . BEZ GRANIC P.AGNIESZKO ! 😉
Wierze ,że sie uda ,trzymam kciuki 🙂
Hejt start !

Anonimowo
6 października 2015 16:35

hAH Ta wpuszczajcie 16 latki i zniechęcajcie resztę tą gówniarzerią dalej.

Polecane