7 C
Olsztyn
środa, 28 lutego, 2024
reklama

Zderzenie na skrzyżowaniu Wyszyńskiego i Pstrowskiego w Olsztynie

OlsztynZderzenie na skrzyżowaniu Wyszyńskiego i Pstrowskiego w Olsztynie

W sobotni wieczór, 6 stycznia, po godzinie 18:00 na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Pstrowskiego w Olsztynie doszło do groźnego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Z informacji przekazanych przez Komendę Miejską Policji w Olsztynie wynika, że przyczyną wypadku było niezastosowanie się do sygnalizacji świetlnej przez jednego z kierowców.

reklama

Policjanci ustalili, że 33-letni kierowca samochodu marki Audi, nie przestrzegając sygnałów świetlnych, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu toyotą. Zachowanie to doprowadziło do zderzenia obu pojazdów. Zgodnie z informacjami posterunkowej Paulina Żur z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Jednak w wyniku kolizji jedna osoba musiała zostać przetransportowana do szpitala na obserwację.

Zderzenie na skrzyżowaniu Wyszyńskiego i Pstrowskiego w Olsztynie ruch drogowy Olsztyn, Wiadomości, zShowcase
fot. Michał Jasionowicz

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Falisty
7 stycznia 2024 07:32

Na tym skrzyżowaniu kierowcy ewidentnie sobie nie radzą – szczególnie podczas manewru skrętu w lewo z ul. Synów Pułku w Pstrowskiego – nie potrafią zająć odpowiedniego pasa ruchu, zatrzymują się w połowie manewru na zielonym świetle…. Masakra. Tak jest codziennie.

Wojtek
7 stycznia 2024 11:17

Na rondzie Wilczyńskiego/krasickiego, drogowcy też powinni dodać oznakowanie poziome i pionowe. Jadąc wilczyńskiego są dwa pasy, a na rondzie już tylko jeden. Nie ma oznakowania mówiącego wprost, którym pasem z wilczyńskiego możemy wjechać na rondo prosto i “w lewo”

Polecane
Ogłoszenia