31 C
Olsztyn
wtorek, 16 lipca, 2024
reklama

Dramatyczne chwile na Jarotach. Dziecko wbiega pod auto

OlsztynDramatyczne chwile na Jarotach. Dziecko wbiega pod auto

Na popularnym kanale „Stop Cham” w serwisie YouTube ukazało się nagranie, które stało się przestrogą dla kierowców i pieszych. Zarejestrowane w pierwszym tygodniu grudnia zeszłego roku, film przedstawia dramatyczne wydarzenie na ul. Wiecherta w Olsztynie -niewiele zabrakło do tragedii.

reklama

Wideo, nagrane rejestratorem samochodowym, pokazuje moment, gdy dziecko nagle wbiega na jezdnię na osiedlowych pasach przejścia dla pieszych. Dziecko, nie rozglądając się, wtargnęło na przejście dla pieszych. Gdyby nie błyskawiczna reakcja kierowcy, który gwałtownie zahamował tuż przed przejściem, mogłoby dojść do tragicznego w skutkach zdarzenia.

reklama

Film szybko zyskał popularność w mediach społecznościowych, wywołując gorącą dyskusję wśród internautów. Pod wideo pojawiło się ponad tysiąc komentarzy. Wiele z nich chwaliło refleks kierowcy, jednocześnie krytykując nieostrożne zachowanie dziecka. Inni komentujący zwrócili uwagę na nadmierną prędkość kierowcy i jego brak uwagi na znak informujący o przejściu dla pieszych z symbolem „Agatki”, co według nich przyczyniło się do konieczności awaryjnego hamowania.

Przypominamy o konieczności zachowania szczególnej ostrożności na drodze, zwłaszcza w trudnych warunkach pogodowych, takich jak marznący śnieg.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonymus 76
5 stycznia 2024 10:13

Przykre jak niektórzy ludzie mogą umrzeć ,ale z pierwszeństwem

Kierowca
5 stycznia 2024 11:03

Teraz tak zachowują się dzieci które zamiast bawić się na podwórku siedzą w klatce z telefonem i konsolą.Obserwuje to często obok sp 13 na Puszkina.Albo wbiega albo włazi z nosem w telefonie nie zawsze na pasach.I tragedia dla kierowcy i rodziców gotowa…..

Polecane