7 C
Olsztyn
wtorek, 27 lutego, 2024
reklama

Samochód uderzył w drzewo na drodze wojewódzkiej

BraniewoSamochód uderzył w drzewo na drodze wojewódzkiej

We wtorek, 2 stycznia, na drodze wojewódzkiej nr 510 w pobliżu miejscowości Słup, w gminie Lelkowo, doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierująca samochodem marki Opel straciła kontrolę nad pojazdem, co doprowadziło do uderzenia bokiem w przydrożne drzewo. Na szczęście w aucie podróżowała tylko jedna osoba.

reklama

Kobieta kierująca pojazdem wymagała natychmiastowej pomocy medycznej. Po uwolnieniu jej z rozbitego auta została przekazana w ręce zespołu ratownictwa medycznego i następnie przetransportowana do szpitala. Podczas akcji ratunkowej ruch na drodze wojewódzkiej był całkowicie zablokowany.

Do pomocy szybko włączyli się strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Lelkowie. Na miejscu obecni byli również ratownicy medyczni i policjanci, którzy dbali o bezpieczeństwo oraz porządek na miejscu zdarzenia.

reklama

Ten wypadek jest przypomnieniem o niebezpieczeństwie, jakie niesie ze sobą zmienna i kapryśna pogoda. Z tego powodu apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy w takich warunkach. Bezpieczeństwo na drogach zależy od zachowania ostrożności i zdolności przewidywania każdego użytkownika drogi.

Samochód uderzył w drzewo na drodze wojewódzkiej wypadek Braniewo, Wiadomości, zShowcase

fot. KM PSP Braniewo

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonymus 76
5 stycznia 2024 10:18

Do cytatu zachowaj bezpieczeństwo i dostosuj prędkość do panujących warunków drogowych trzeba na stałe dołączyć ,służby powołane do swoich zadań niech je wykonują a nie narażają ludzkie życie na szwank

Polecane
Ogłoszenia