27 C
Olsztyn
środa, 17 lipca, 2024
reklama

Nowy McDonald’s na Mazurach. W oficjalnym otwarciu wziął udział burmistrz

SzczytnoNowy McDonald’s na Mazurach. W oficjalnym otwarciu wziął udział burmistrz

W Szczytnie na ulicy Pasymskiej działalność zaczęła nowa restauracja McDonald’s, która jest już dwudziestą placówką tej globalnej sieci w województwie warmińsko-mazurskim. Otwarcie tego lokalu, które miało miejsce 29 grudnia, było długo wyczekiwane, a jego realizacja była opóźniona z powodu pandemii koronawirusa. Burmistrz Miasta Szczytno Krzysztof Mańkowski uczestniczył w oficjalnym otwarciu, a mieszkańcy mieli okazję uczestniczyć w uroczystościach, w tym w pokazie laserowym.

reklama

Restauracja będzie otwarta codziennie od 6:00 do 24:00, oferując zarówno śniadania, jak i klasyczne produkty z menu McDonald’s. Dostępna będzie także opcja McDrive’a oraz strefa McCafé. Mimo że działalność lokalu została już rozpoczęta, restauracja wciąż poszukuje nowych pracowników na dwa kluczowe stanowiska.

reklama

Restauracja McDonald’s w Szczytnie oferuje zatrudnienie na stanowisku pracownika restauracji oraz konserwatora. Dla pracownika restauracji przewidziano stawkę 25,25 zł brutto za godzinę pracy, która po okresie próbnym wzrasta do 26,50 zł brutto za godzinę. Oferta zawiera umowę o pracę, dodatkowe wynagrodzenie za pracę nocną (20% dodatku), elastyczny grafik, możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin oraz liczne dodatki, takie jak zniżki na posiłki i pakiet MultiSport.

Konserwator w nowej restauracji McDonald’s może liczyć na wynagrodzenie w wysokości 4 800 zł brutto miesięcznie. Dodatkowo pracodawca oferuje bonusy za pracę w godzinach nocnych i niedzielne (5 zł za godzinę brutto), bonus finansowy za polecenie nowego pracownika, elastyczny grafik, zniżki na produkty McDonald’s, atrakcyjne rabaty na posiłki, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie.

Nowa restauracja w Szczytnie daje mieszkańcom nie tylko nowe miejsce do spotkań i posiłków, ale także szansę na zatrudnienie w znanej międzynarodowej sieci. To ważny krok w rozwoju lokalnego rynku pracy, zwłaszcza w kontekście trudności wywołanych pandemią. Osoby zainteresowane pracą w McDonald’s już mogą składać swoje aplikacje.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
777
3 stycznia 2024 06:06

Mc Donald to bar szybkiej obsługi. Jaka restauracja? Ludzie oszaleli…

...
3 stycznia 2024 08:38

Radziłbym rozglądać się za innym burmistrzem. Jak burmistrz fastfooda otwiera to jest raczej niskich lotów.

Polecane