fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 23 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Okradli starszą panią na tzw. szklankę wody

Wiadomości Okradli starszą panią na tzw. szklankę wody

Policjanci z Mrągowa poszukują kobiety i mężczyzny, którzy na terenie gminy Piecki pod pozorem sprzedaży dywanu okradli 78-letnią kobietę. Starsza pani niczego nie podejrzewając wpuściła ich do domu. Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i rozsądek w kontaktach z nieznajomymi. Złodzieje stosują różne metody, aby wyłudzić, bądź ukraść pieniądze.

Mrągowscy policjanci poszukują kobiety i mężczyzny, którzy w jednej z wsi w gminie Piecki okradli 78-letnią kobietę. Do zdarzenia doszło wczoraj. Funkcjonariusze w rozmowie ze zgłaszającą ustalili, że tego dnia straciła ona 2500 złotych. 78-latka powiedziała, że do drzwi domu zapukała nieznana jej para. Zaoferowali jej kupno dywanu. Kobieta zaprosiła ich do wnętrza mieszkania. Po chwili negocjacji starsza kobieta zgodziła się dokonać zakupu. Dlatego przeszła do oddzielnego pokoju po pieniądze. Tym samym nieumyślnie wskazując, gdzie może trzymać większą ilość gotówki. Po zapłaceniu określonej kwoty, kobieta została poproszona przez mężczyznę o szklankę wody. W czasie gdy nalewała wodę, przestępcy splądrowali miejsce, gdzie trzymała pieniądze. Dopiero po ich wyjeździe starsza pani zorientowała się, że straciła 2500 złotych. Policjanci wykonują wszelkie niezbędne czynności mające na celu ustalenie tożsamości kobiety i mężczyzny.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x