26 C
Olsztyn
wtorek, 18 czerwca, 2024
reklama

Zderzenie dwóch samochodów osobowych w centrum

WiadomościZderzenie dwóch samochodów osobowych w centrum

W Ełku kierująca peugeotem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu range roverem, co doprowadziło do zderzenia dwóch pojazdów. Kobieta podróżowała z synem – oboje trafili do szpitala, jednak nie wymagali dłuższej hospitalizacji. Poważniejszych obrażeń doznała pasażerka range rovera, u której stwierdzono uraz ręki. 31-latce kierującej peugeotem policjanci zatrzymali prawo jazdy.

reklama

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj (24.01) przed godz. 9:00 na ul. Wojska Polskiego w Ełku. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 31-letnia kierująca peugeotem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z jadącym prawidłowo range roverem. W wyniku zderzenia pojazdy zjechały na przeciwległy pas ruchu. Peugeot uderzył także w zaparkowany przy jezdni samochód dostawczy marki Iveco, uszkadzając go.
Kobieta oraz jej dziecko trafili do szpitala, ale po badaniach lekarskich opuścili placówkę. Hospitalizacji wymagała pasażerka drugiego pojazdu, która doznała urazu ręki. Policjanci zatrzymali 31-latce kierującej peugotem prawo jazdy i szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane