fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 19 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Zderzenie dwóch samochodów osobowych w centrum

Wiadomości Zderzenie dwóch samochodów osobowych w centrum

W Ełku kierująca peugeotem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu range roverem, co doprowadziło do zderzenia dwóch pojazdów. Kobieta podróżowała z synem – oboje trafili do szpitala, jednak nie wymagali dłuższej hospitalizacji. Poważniejszych obrażeń doznała pasażerka range rovera, u której stwierdzono uraz ręki. 31-latce kierującej peugeotem policjanci zatrzymali prawo jazdy.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj (24.01) przed godz. 9:00 na ul. Wojska Polskiego w Ełku. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 31-letnia kierująca peugeotem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z jadącym prawidłowo range roverem. W wyniku zderzenia pojazdy zjechały na przeciwległy pas ruchu. Peugeot uderzył także w zaparkowany przy jezdni samochód dostawczy marki Iveco, uszkadzając go.
Kobieta oraz jej dziecko trafili do szpitala, ale po badaniach lekarskich opuścili placówkę. Hospitalizacji wymagała pasażerka drugiego pojazdu, która doznała urazu ręki. Policjanci zatrzymali 31-latce kierującej peugotem prawo jazdy i szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x