22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Tajemnicze zniknięcie roweru za 15 tysięcy złotych

OlsztynTajemnicze zniknięcie roweru za 15 tysięcy złotych

W Olsztynie trwa intensywne śledztwo dotyczące przywłaszczenia roweru o znacznej wartości 15 tysięcy złotych. Policjanci z Wydziału ds. Przestępczości Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie skupiają się na wyjaśnieniu okoliczności tego zdarzenia. Rower został skradziony sprzed wejścia jednego z budynków przy ul. Trylińskiego.

reklama

W toku prowadzonych działań funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widoczny jest mężczyzna mogący mieć związek z tym przestępstwem. Wartość strat została oszacowana na 15 tysięcy złotych, co podkreśla powagę sytuacji.

Policja apeluje do wszystkich, którzy mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę mogącą przyczynić się do ustalenia tożsamości podejrzewanego, o kontakt. Szczegółowe informacje można przekazać bezpośrednio do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod numerami telefonów: 47 73 134 46, 47 73 138 32, 47 73 134 24. Istnieje również możliwość kontaktu poprzez adres email: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Każdy, kto może mieć informacje, proszony jest o pilny kontakt z policją.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Adrian
20 grudnia 2023 17:59

Wygląda jak Grucela.

Polecane