23 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Co dziadkowie mogą podarować wnukom z okazji 18 urodzin?

Materiał partneraCo dziadkowie mogą podarować wnukom z okazji 18 urodzin?

Twój wnuk właśnie ukończył 18 rok życia? Przestał być już dzieckiem i od teraz raźnym krokiem wkracza w dorosłość. Mamy dla Ciebie kilka propozycji, co możesz podarować swojemu wnukowi z okazji osiemnastych urodzin.

reklama

Finansowe wsparcie na 18-te urodziny

Osiemnaste urodziny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu nastolatka. Dziadkom bardzo często trudno trafić z odpowiednim podarunkiem dla swojego wnuka. Dlatego uniwersalnym rozwiązaniem jest podarowanie młodemu człowiekowi koperty z pieniędzmi. Dzięki temu 18-latek będzie mógł kupić sobie to, co aktualnie potrzebuje, bądź o czym marzy lub odłożyć na przyszłość.

Odręcznie podpisana kartka na 18 urodziny, a w niej symboliczna kwota pieniędzy to jeden z najbardziej popularnych prezentów urodzinowych.

reklama

Pamiątka rodzinna

W Twojej rodzinie istnieją pamiątki przekazywane z pokolenia na pokolenie? Osiemnaste urodziny to doskonały moment, aby taki przedmiot oficjalnie przekazać w ręce ukochanego wnuka.

Do pamiątek rodzinnych należy najczęściej biżuteria, stare monety, antyczny zegar itp. Możesz jednak dać coś innego – z pewnością masz przedmiot, który jest dla Ciebie cenny. Przekaż go wnukowi. Na pewno doceni Twój gest.

Karta upominkowa

Zamiast pieniędzy możesz dać swojemu wnukowi kartę upominkową do wybranego sklepu odzieżowego czy do sklepu sprzętem komputerowym. Dzięki temu solenizant samodzielnie zdecyduje, na co chce przeznaczyć dostępne środki.

reklama

Karta podarunkowa jest niezwykle praktyczna. Nie trafi na dno szuflady jak nietrafiony bibelot. Dając bon prezentowy do wybranego sklepu, finansujesz całość zakupów, bądź ich znaczną część. Co więcej, unikniesz również wręczania koperty z pieniędzy, co dla niektórych może być kłopotliwe.

Edukacyjny prezent na 18 urodziny

Twój wnuk interesuje się programowaniem? A może jego pasją jest taniec lub gra w piłkę nożną? Młodzi ludzie bardzo chętnie uczęszczają na zajęcia taneczne, spotkania szachowe, czy na kursy językowe. Edukacyjny prezent w formie vouchera na zajęcia pomoże głębiej rozwinąć zainteresowania młodej osoby. Kto wie, może w przyszłości taki podarunek zaowocuje zdobyciem umiejętności, które przydadzą się w dorosłym życiu np. w pracy.

Kursy, warsztaty i dodatkowe zajęcia to nie wszystko. Dziadkowie mogą podarować wnukowi sprzęt, który pomoże mu rozwinąć pasje. Miłośnik fotografii ucieszy się z dobrego aparatu, gamera zaskoczy nowa gra lub konsola, a pasjonat książek będzie zadowolony z nowości wydawniczej.

Gadżety elektroniczne

Prezentem dla 18-letniego wnuka może stać się dobrej jakości smartfon, tablet czy laptop. Te gadżety elektroniczne nie służą wyłącznie do rozgrywki. Coraz więcej młodzieży uczy się zdalnie oraz odrabia zadania, korzystając z zasobów internetu. Pożytecznym prezentem jest również drukarka, skaner, czy zestaw komputerowy. To bardzo przydatny sprzęt w szkole średniej i na studiach.

Wybór odpowiedniego prezentu na 18 urodziny dla wnuka to wcale nie trudne zadanie, lecz ogromna przyjemność. Mamy nadzieję, że zainspirujesz się przedstawionymi przez nas sugestiami.

Artykuł sponsorowany

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane