21 C
Olsztyn
sobota, 13 lipca, 2024
reklama

Policja zakończyła poszukiwania zaginionej kobiety koło Jeziora Długiego

OlsztynPolicja zakończyła poszukiwania zaginionej kobiety koło Jeziora Długiego

Wczoraj wieczorem, po godzinie 20:00, rozpoczęła się intensywna akcja poszukiwawcza na Jeziorze Długim w Olsztynie. Służby ratunkowe, w tym straż pożarna, policja oraz patrol wodny, zaangażowały się w przeszukiwanie terenu po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu 82-letniej kobiety.

reklama

Z informacji przekazanych przez rzecznika Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wynika, że olsztyńscy policjanci, wspierani przez inne służby, rozpoczęli intensywne działania poszukiwawcze. Kobieta, według informacji, mogła udać się w kierunku Jeziora Długiego.

Akcja poszukiwawcza objęła przeczesywanie brzegów, patrolowanie akwenu motorówką oraz użycie quadów z kamerami termowizyjnymi przez strażaków. Na miejscu były również obecne patrole policji, które koordynowały działania i udzielały informacji mediom oraz osobom obecnym na miejscu zdarzenia.

reklama

Mieszkańcy Olsztyna i okolic zostali poproszeni o zgłaszanie wszelkich informacji, które mogłyby pomóc w odnalezieniu zaginionej. Rodzina wyrażała nadzieję na szczęśliwe zakończenie akcji.

Służby ratunkowe podkreślały, że poszukiwania były prowadzone z pełnym zaangażowaniem i wykorzystaniem dostępnych zasobów. Około godziny 22:00 udało się odnaleźć zaginioną kobietę. Była cała i zdrowa, a jej odnalezienie przyniosło ulgę i radość zarówno rodzinie, jak i wszystkim zaangażowanym w poszukiwania.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
20 grudnia 2023 11:28

Nikt o nic nie prosił,nie pytał,nic nie mówili, poplywali,pojezdzili,kobieta znalazła się ale nie wiadomo jak może w kościele .

Polecane