10 C
Olsztyn
niedziela, 25 lutego, 2024
reklama

Wielka akcja służb na Jeziorze Długim w Olsztynie. Użyto łodzi i quada

OlsztynWielka akcja służb na Jeziorze Długim w Olsztynie. Użyto łodzi i quada

Po godzinie 20:00 rozpoczęła się intensywna akcja poszukiwawcza na Jeziorze Długim w Olsztynie. Służby ratunkowe, w tym strażacy, policja i patrol wodny, przystąpiły do przeszukiwania terenu w odpowiedzi na zgłoszenie o zaginięciu 82-letniej kobiety.

reklama

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez rzecznika Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie policjanci wspierani przez inne służby prowadzą czynności poszukiwawcze. Zgłoszenie dotyczyło zaginięcia starszej kobiety, która mogła udać się w kierunku Jeziora Długiego.

Akcja obejmowała przeczesywanie brzegów, patrolowanie akwenu motorówką oraz użycie quadów z kamerami termowizyjnymi przez strażaków. Na miejscu obecne były również patrole policji, które koordynowały działania i udzielały informacji mediom oraz obecnym osobom.

reklama
Wielka akcja służb na Jeziorze Długim w Olsztynie. Użyto łodzi i quada zaginięcie Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

Mieszkańcy Olsztyna i okolic zostali poproszeni o zgłaszanie wszelkich informacji, które mogłyby pomóc w odnalezieniu zaginionej. Rodzina zaginionej oraz lokalna społeczność wyrażają nadzieję na szybki i bezpieczny powrót kobiety do domu.

Służby ratunkowe podkreślają, że akcja poszukiwawcza jest prowadzona z pełnym zaangażowaniem i wykorzystaniem dostępnych zasobów. Szczegóły dotyczące akcji poszukiwawczej będą aktualizowane.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia