22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Śledztwo na Nagórkach. Te zdjęcia są kluczem do rozwiązania zagadki

OlsztynŚledztwo na Nagórkach. Te zdjęcia są kluczem do rozwiązania zagadki

W połowie września tego roku na ul. Orłowicza w Olsztynie doszło do zdarzenia, które obecnie jest przedmiotem intensywnego dochodzenia prowadzonego przez miejscową policję. Zespół funkcjonariuszy z Wydziału ds. Przestępczości Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie skupia się na wyjaśnieniu okoliczności bójki, która miała miejsce 16 września 2023 r.

reklama

Podczas prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli materiały fotograficzne, które mogą być kluczowe w ustaleniu przebiegu wydarzeń. Na zdjęciach widoczni są mężczyzna i kobieta, którzy mogą posiadać ważne informacje w kontekście śledztwa. Obecnie trwają poszukiwania tych osób, a policja apeluje do wszystkich, którzy rozpoznali osoby na fotografiach lub mają informacje mogące pomóc w identyfikacji, o kontakt.

Kontaktować można się telefonicznie na numery 47 73 134 90 oraz 47 73 135 60 oraz drogą mailową pod adresem naczelnik.ppz@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Każda informacja, nawet ta wydająca się mało znacząca, może okazać się kluczowa w dalszym toku dochodzenia.

reklama

Policja podkreśla znaczenie współpracy społeczności lokalnej w procesie wyjaśniania przestępstw i zachęca mieszkańców Olsztyna do aktywnego udziału w tej sprawie.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
no i?
19 grudnia 2023 14:44

to ja i moja stara

Polecane