Komis krosno – sprzedaż sprzętu elektronicznego, RTV, AGD, staroci i antyków. Zapraszamy do punktu, jeśli posiadasz w domu zbędne przedmioty.
Komis jest miejscem, gdzie można sprzedać telefon, komputer, telewizor, radio, wieżę, konsolę, aparat fotograficzny, sprzęt AGD, rower, zegarek, złoto, srebro oraz inny wartościowy przedmiot. Mając w domu zbędne rzeczy, warto się ich pozbyć w zamian za gotówkę. Jest to lepsze rozwiązanie niż zamieszczenie ogłoszenia, ponieważ nie trzeba czekać na klienta.
Posiadając antyki i starocie warto odwiedzić komis krosno, bo można otrzymać wysoką sumę. Punkt przyjmuje: stare zegary, gry wideo, komputery z lat 80. rzutniki na klisze, gramofony, płyty winylowe, magnetofony szpulowe, radia i zabawki z czasów PRL, aparaty fotograficzne mieszkowe, motory, odznaczenia z czasów wojny oraz inne wartościowe rzeczy. Przychodząc do skupu Krosno, można uzyskać bezpłatną wycenę.
Dlaczego sprzęt warto kupić w komisie?
Kupowanie urządzeń z drugiej ręki jest opłacalne. Telewizor, laptop, smartfon czy tablet, warto wybrać w komisie, ponieważ produkty najlepszych marek można nabywać w atrakcyjnych cenach. Do wyboru są różne modele, niekiedy jeszcze na gwarancji lub dwu- trzyletnie. Sprzęt jest sprawdzany przez punkt, więc może służyć kilka lat. Komis nigdy nie sprzedaje uszkodzonych sprzętów, a jedynie w dobrym stanie technicznym.
Właściciele przynoszą do punktu swoje urządzenia, gdy planują zakup nowych, bardziej zaawansowanych technologicznie. Jeśli chodzi przykładowo o smartfony czy smartwatche, na rynku pojawiają się modele z coraz większą ilością funkcji, więc klienci skuszeni propozycją salonu, nabywają produkty. Zazwyczaj raz na dwa lata wymieniają urządzenia na nowe, więc starszy sprzęt oddają do komisu, jeśli nie mają nikogo, komu mogliby podarować.
Czym różni się komis od lombardu?
Komis skupuje różne przedmioty, a następnie odsprzedaje. Firma działająca w Krośnie dojeżdża nawet do klientów, którzy nie mają możliwości dotarcia do skupu. Lombard natomiast jest instytucją finansową, która pożycza pieniądze pod zastaw danej rzeczy. Sporządzana jest umowa, która określa termin spłaty zobowiązania. Pożyczkobiorca ma obowiązek oddać środki w określonym czasie, w przeciwnym wypadku traci prawo do swojej własności.
Jeśli nie dysponuje odpowiednią kwotą, by mógł spłacić zobowiązanie, przedłuża umowę o kolejny miesiąc, wpłacając jedynie odsetki. Często jednak klienci nie są zainteresowani odbiorem swoich przedmiotów, a jedynie sprzedażą.