11 C
Olsztyn
piątek, 1 marca, 2024
reklama

Sędzia z Olsztyna z prestiżową nagrodą za pracę doktorską w dziedzinie nauk prawnych

OlsztynSędzia z Olsztyna z prestiżową nagrodą za pracę doktorską w dziedzinie nauk...

Sędzia Marta Banaś-Grabek z Sądu Okręgowego w Olsztynie została wyróżniona drugim miejscem w prestiżowym konkursie na najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną z zakresu nauk prawnych. Organizatorem konkursu był Instytut Wymiaru Sprawiedliwości, który co roku nagradza wybitne osiągnięcia naukowe.

reklama

Rozprawa doktorska sędzi Banaś-Grabek zatytułowana „Środki zabezpieczające w postaci terapii i terapii uzależnień w Kodeksie karnym z 1997 r.” obroniona na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie spotkała się z pozytywnym odbiorem komisji konkursowej. Promotorem pracy był dr hab. Piotr Chlebowicz prof. UWM z Katedry Kryminologii i Kryminalistyki.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 8 grudnia 2023 r. w Warszawie, gdzie sędzia Banaś-Grabek osobiście odebrała wyróżnienie. Sama obrona pracy doktorskiej miała miejsce 24 listopada 2022 r.

reklama

Sukces sędzi jest powodem do dumy zarówno dla niej samej, jak i dla Sądu Okręgowego w Olsztynie, z którym jest związana. Ogromne gratulacje płyną z różnych stron środowiska prawniczego oraz od przedstawicieli mediów.

Informacje o konkursie oraz pełne wyniki dostępne są na stronie internetowej Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości.

Źródło: Sąd Okręgowy

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
lepszy przyjaciel
14 grudnia 2023 17:08

Przecież to jest neosędzia mianowana przez nielegalną neoKRS, a ten Instytut to przechowalnia ludzi Ziobry, tam przecież fuchę dostał sam Piebiak gdy wyrzucono go z MS po aferze hejterskiej. Generalnie żenada

Najlepszy przyjaciel
14 grudnia 2023 08:19

A jakie recenzje za swoja habilitacje dostal sam Chlebowicz?

Polecane
Ogłoszenia