7 C
Olsztyn
wtorek, 27 lutego, 2024
reklama

Sam zgłosił się na policję, by odpokutować swoją przeszłość – poszukiwany mężczyzna został aresztowany w Olsztynie

OlsztynSam zgłosił się na policję, by odpokutować swoją przeszłość – poszukiwany mężczyzna...

W poniedziałek 11 grudnia na Komendę Miejską Policji w Olsztynie zgłosił się 45-latek, informując funkcjonariuszy, iż jest osobą poszukiwaną i chce odpokutować za przewinienia z przeszłości. W wyniku weryfikacji danych mężczyzny w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że za 45-latkiem został wystawiony list gończy przez Sąd Rejonowy w Ełku. Jego wykroczenia wiązały się z naruszeniami w ruchu drogowym, za które został skazany na karę 1,5 roku pozbawienia wolności.

reklama

Kolejne zatrzymanie miało miejsce tego samego dnia, gdzie w jednym z olsztyńskich lokali 54-latek wpadł w ręce policji podczas rutynowego działania. Po sprawdzeniu jego danych okazało się, że również on jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie celem odbycia kary 10 miesięcy więzienia za przestępstwo popełnione w przeszłości.

Obaj mężczyźni staną przed obliczem sprawiedliwości za swoje dawne wybryki. Zostali zatrzymani i na najbliższe miesiące ich domem staną się mury zakładów karnych.

reklama

Policyjne działania, które mają na celu wyłapywanie osób poszukiwanych, nie ustają. Jednostki policyjne regularnie monitorują teren miasta, aby przestępcy ponosili konsekwencje swoich działań.

Źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Grzeszek
14 grudnia 2023 03:48

i to jest dowód że policja potrafi działać,gdyby się nie zgłosił to nigdy by nie odbył kary 🙂

Polecane
Ogłoszenia