7 C
Olsztyn
środa, 28 lutego, 2024
reklama

Znana olsztynianka opublikowała zdjęcia. Ma całą poobijaną twarz

OlsztynZnana olsztynianka opublikowała zdjęcia. Ma całą poobijaną twarz

W sobotę, 9 grudnia, łódzka Atlas Arena stała się areną niezwykłego wydarzenia – gali FAME MMA Reborn, łączącej świat sportu z rozrywką. Wydarzenie to, od momentu pojawienia się na polskim rynku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Tym razem uwagę fanów sportów walki przyciągnęła pojedynek 22-letniej Igi Kozińskiej z Olsztyna i jej rywalki, Weroniki Malinowskiej.

reklama

Oktagon jako miejsce do rozwiązania konfliktu

Starannie dobrana para zawodniczek spotkała się w kategorii K1, w walce na małe rękawice. Za pośrednictwem sportowej rywalizacji miały rozstrzygnąć swój konflikt, który narodził się podczas udziału w jednym z odcinków popularnej serii GOATS. Iga Kozińska z Olsztyna, nie owijając w bawełnę, przed pojedynkiem stwierdziła, że kariera internetowa Malinowskiej „jeszcze się nie zaczęła, a już się skończyła”.

Jednogłośny wynik

Od pierwszych chwil walki było widać przewagę Malinowskiej. Z ogromną precyzją i skupieniem kierowała swoje ciosy, podczas gdy Iga Kozińska, zmagając się z widocznym stresem, wyprowadzała niecelne ataki. Pierwsza runda zakończyła się faulem – Kozińska otrzymała mocny cios w okolice oka. W kolejnych rundach Malinowska kontynuowała swoją dominację, celnie kontrując ataki przeciwniczki. Ostatecznie sędziowie jednogłośnie ogłosili ją zwyciężczynią.

reklama

Piotr „Izak” Skowyrski, jeden z komentatorów gali, z humorem podsumował walkę, zastanawiając się, ile ciosów na głowę przyjęła Kozińska, sugerując, że może to być zadanie dla matematyka.

Medialna kariera olsztynianki

Poza ringiem, Iga Kozińska jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad 40 tysięcy użytkowników. Znana jest z występów w teledyskach disco-polo oraz z udziału w serii GOATS, gdzie jej błotna szarpanina wywołała na tyle dużo kontrowersji, że materiał został ocenzurowany przez YouTube. Ostatnio zyskała uwagę publiczności dzięki akcji „kiss or slap?” przeprowadzonej wśród mieszkańców Olsztyna.

Wydarzenie w Atlas Arenie było nie tylko sportowym pojedynkiem, ale również manifestacją siły mediów społecznościowych w kształtowaniu nowoczesnej rozrywki. Połączenie sportu, internetowej sławy i emocji, jakie towarzyszą tego typu imprezom, pokazuje, jak wielowymiarowe stało się dzisiejsze postrzeganie rozrywki.

reklama

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

10 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
777
12 grudnia 2023 13:24

Taka znana że nikt nie wie kto to jest. Xd

Olsztynianin
12 grudnia 2023 14:00

Igrzyska dla pustaków

Polecane
Ogłoszenia