fbpx
17 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Groził, że zabije, bo podejrzewał żonę o zdradę!

OlsztynGroził, że zabije, bo podejrzewał żonę o zdradę!

Leszek L. (35 l.) tak zdenerwował się nas swoją żonę, że ta musiała wezwać policję. Mężczyzna wyzywał kobietę i groził jej śmiercią, bo myślał, że go zdradza.

reklama

Napastnik groził kobiecie pozbawieniem życia i używał obelżywych słów. Ta musiała wezwać pomoc. Olsztynianin przyznał, że wpadł w furie, ponieważ podejrzewa małżonkę o zdradę. W trakcie zatrzymania, był trzeźwy. Za kierowanie gróźb karalnych, kodeks karny przewiduje karę nawet 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował już środek zapobiegawczy w  postaci dozoru policyjnego. Mężczyzna ma również zakaz wspólnego zamieszkiwania z pokrzywdzoną przez okres 3 miesięcy.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Lacubek
3 września 2014 09:46

Jakiś wariat. Mógł użyć programu szpiegowskiego ninja logger, zamiast od razu planować morderstwo.

Polecane
Ogłoszenia
Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji Marcin Kotowski: Nielegalny plakat wyborczy Janusza Cieszyńskiego już zdjęty?