fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 5 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Włamał się i ukradł dwa króliki. Grozi mu kara 10 lat pozbawienia wolności

Wiadomości Włamał się i ukradł dwa króliki. Grozi mu kara 10 lat pozbawienia...

Kara do 10 lat pozbawienia wolności może grozić 33-letniemu mieszkańcowi Morąga, który włamał się do pomieszczenia gospodarczego, skąd ukradł dwa króliki o wartości 200 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa.

W grudniu ubr. morąscy policjanci otrzymali informację o włamaniu do pomieszczenia gospodarczego znajdującego się na jednej z ulic miasta. Za pomocą młotka i przecinaka sprawca dostał się do wnętrza pomieszczenia, skąd ukradł 2 króliki o wartości 200 złotych. Jak ustalili kryminalni, mężczyzna po kilku dnia sprzedał je za 70 złotych swojemu znajomemu. Skradzione króliki zostały odzyskane i powróciły do prawowitego właściciela.

Wczoraj 33-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał.

Teraz mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi kara do lat 10 pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x