7 C
Olsztyn
środa, 28 lutego, 2024
reklama

Odkryj magię świąt: niezwykła choinka z ozdobami dzieci w olsztyńskim urzędzie

OlsztynOdkryj magię świąt: niezwykła choinka z ozdobami dzieci w olsztyńskim urzędzie

W holu Starostwa Powiatowego w Olsztynie stanęła niezwykła choinka, która w tym roku przyciąga wzrok nie tylko tradycyjnym blaskiem świątecznych światełek, ale także unikatowymi ozdobami inspirowanymi Mikołajem Kopernikiem. Drzewko świąteczne zostało udekorowane przez uczniów i nauczycieli ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Żardenikach.

reklama

Starosta Andrzej Abako oraz wicestarosta Joanna Michalska-Reda również wzięli udział w ozdabianiu choinki, kontynuując w ten sposób świąteczną tradycję. Inicjatywa ta nawiązuje do konkursu „Świąteczne inspiracje: Bądź wśród nas i ubierz z nami choinkę”, którego tegorocznym motywem przewodnim jest słynny polski astronom. Dzieci z wielkim zaangażowaniem tworzyły gwiazdki, bombki i łańcuchy, stosując różnorodne techniki plastyczne, by nadać choince wyjątkowego charakteru.

Młodzi artyści otrzymali za swoje prace upominki, a starosta, wicestarosta oraz wszystkie zaangażowane osoby wyraziły swoje uznanie i podziękowania za tę świąteczną akcję. Niezwykła choinka będąca efektem wspólnych działań urzędu i ośrodka już teraz wprowadza wszystkich odwiedzających starostwo w świąteczną atmosferę.

reklama

Źródło: Powiat Olsztyński

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia