6 C
Olsztyn
piątek, 23 lutego, 2024
reklama

Kornelia z Morąga reprezentantką Polski na Miss Intercontinental 2023

OstródaKornelia z Morąga reprezentantką Polski na Miss Intercontinental 2023

Kornelia Gołębiewska, II Wicemiss Polonia 2023, została oficjalnie wybrana na Miss Intercontinental Poland 2023. Już za dwa tygodnie wyruszy do Egiptu, by reprezentować nasz kraj na międzynarodowej scenie. Jej udział w finale, który odbędzie się 15 grudnia, stanowi kulminację wielu miesięcy ciężkiej pracy i przygotowań.

reklama

Ostatnia polska reprezentantka w konkursach międzynarodowych

Kornelia jest ostatnią z polskich reprezentantek ogłaszanych w tym roku na międzynarodowej arenie. Grudzień będzie miesiącem pełnym emocji, ponieważ równocześnie będziemy świadkami występów Ewy Jakubiec w Miss Earth oraz Kornelii Gołębiewskiej w Miss Intercontinental. To wyjątkowy czas dla polskich fanów konkursów piękności.

reklama

Szarm el-Szejk – miejsce finału Miss Intercontinental

Tegoroczny finał Miss Intercontinental odbędzie się w egipskim mieście Szarm el-Szejk, które już po raz czwarty gości ten prestiżowy konkurs. Organizatorzy podkreślają, że wszyscy uczestnicy, którzy brali udział w poprzednich edycjach w Sharm El Sheikh, wspaniale wspominają swój pobyt. Wydarzenie odbędzie się w hotelu Sunrise Resorts & Cruises, będącym oficjalnym gospodarzem i partnerem konkursu. W finale weźmie udział 80 kandydatek z różnych krajów.

Kim jest Kornelia Gołębiewska?

Kornelia, pochodząca z Morąga, jest studentką psychologii w biznesie oraz architektury krajobrazu na Uniwersytecie Gdańskim. W czerwcu tego roku zdobyła tytuł II Wicemiss Polonia, rywalizując z 18 innymi kandydatkami podczas finału w Zakopanem. Jej uczestnictwo w konkursie Miss Intercontinental jest nie tylko szansą na międzynarodowy sukces, ale również okazją do zaprezentowania Polski na globalnym forum.

reklama

Śledzenie przygotowań Kornelii

Zachęcamy do śledzenia przygotowań Kornelii do konkursu na naszych mediach społecznościowych. Jej podróż do Egiptu i udział w Miss Intercontinental to nie tylko wyzwanie, ale również niesamowita przygoda, którą warto obserwować. Trzymamy kciuki za Kornelię i życzymy jej powodzenia na międzynarodowej scenie konkursowej.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Natali
28 listopada 2023 22:34

Zatem powodzenia Kornelia. Trzymamy kciuki!

Polecane
Ogłoszenia