2 C
Olsztyn
poniedziałek, 11 grudnia, 2023
reklama
reklama

Ostatni dzwonek na ankietę w programie „Ciepłe Mieszkanie”

OlsztynOstatni dzwonek na ankietę w programie „Ciepłe Mieszkanie”

Urząd Miasta Olsztyna przypomina właścicielom mieszkań oraz wspólnotom mieszkaniowym, że 26 listopada mija termin na wypełnienie ankiety w programie „Ciepłe Mieszkanie”. 

reklama

Skorzystanie z programu może pomóc w uzyskaniu znacznego wsparcia finansowego – beneficjenci mogą otrzymać od 15 do 37,5 tys. zł na wymianę starych i nieefektywnych źródeł ciepła w swoich domach. Projekt ma na celu poprawę jakości powietrza poprzez ograniczenie emisji gazów cieplarnianych.

W ostatnim czasie Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej poszerzył krąg potencjalnych beneficjentów, włączając w to najemców lokali komunalnych oraz wspólnoty mieszkaniowe posiadające od trzech do siedmiu mieszkań. Jak podkreśla Krzysztof Śmieciński, dyrektor Wydziału Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Olsztyna, istotne jest, aby zainteresowane strony wypełniły ankietę, gdyż pozwoli to oszacować realne zapotrzebowanie.

reklama

Warto zaznaczyć, że wypełnienie ankiety ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest równoznaczne ze złożeniem wniosku o dofinansowanie. Jest to jedynie narzędzie pozwalające ocenić liczbę osób zainteresowanych udziałem w programie.

Ankiety dostępne są online na Platformie Konsultacji Społecznych. Dodatkowe informacje na temat programu „Ciepłe Mieszkanie” oraz szczegółowe kryteria uczestnictwa dostępne są również na stronach internetowych odpowiednich instytucji.

reklama

źródło: UM Olsztyn, fot. UM Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia